Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з ветеранами та керівництвом Солом’янського району вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні

Дмитро Андрієвський разом з ветеранами та керівництвом Солом’янського району вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні


455W8274

8 травня у День пам’яті і примирення народний депутат України Дмитро Андрієвський вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні 1939 – 1945 років та поклав квіти до  Солом’янського меморіалу  загиблим воїнам у парку Островського.

455W8513

На пам’ятному заході були присутні депутати Київради, керівництво Солом’янської районної державної адміністрації, голова Ради Солом’янської  районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков, Герой Радянського Союзу, учасник Другій світовій війни, легендарний льотчик-винищувач генерал-майор авіації Іван Селіфонов, ветерани війни та праці, військовослужбовці Збройних сил України, а також жителі столиці, які прийшли  вшанувати пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.

 SK 8425

«Дорогі солом’янці, дорогі ветерани, шановні військовослужбовці Збройних сил України. Сьогодні в Україні День пам’яті та примирення. Ми вшановуємо учасників Другої світової війни з країнами Європи і всіма учасниками Другої світової війни. Для України це не звичайна дата. Мільйони наших громадян втратила наша держава у боротьбі за свободу. Наші діди і прадіди воювали за свою майбутнє, за майбутнє нашої держави, за майбутнє всієї Європи. Сьогодні в усіх куточках України ми згадуємо загиблих воїнів. Згадуємо їх доблесть й мужність, яка і сьогодні, через 71 рік, є взірцем для наших сучасних воїнів, які зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави. Бажаю всім нам миру й перемоги», - зазначив у зверненні Дмитро Андрієвський.

455W8412

Голова Ради Солом’янської  районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков наголосив, що у День пам’яті українці віддають пошану всім воїнам, які віддали життя за мир і свободу своєї Батьківщини.

 SK 8454

«Сьогодні у день пам’яті ми віддаємо пошану тим, хто віддав життя у боротьбі за свободу нашої Батьківщини. Також, ми шануємо і тих, хто сьогодні віддав життя за нашу країну. Ми віддаємо пошану всім тим, хто загинув захищаючи Україну. Честь їм, наша вічна пам’ять і пошана», - зазначив генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

 SK 8505

Після покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. 

 SK 8609

На знак пошани діти дарували ветеранам квіти. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online