Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради Солом’янcького району привітали ветеранів з Днем Перемоги

Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради Солом’янcького району привітали ветеранів з Днем Перемоги


 SK 7577

Напередодні свята народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з Солом`янською РДА та депутатами Київради привітали ветеранів Другої світової війни з Днем Перемоги. З нагоди свята  у парку «Орлятко» організували урочисті заходи з концертною програмою та пригощеннями.

455W2282

На свято в парк прийшли ветерани, учасники бойових дій Другої світової війни, воїни 101-шої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України, Голова Ради ветеранів Солом`янського району, генерал-лейтенант Борис Парафейніков, Голова Солом`янського осередку Київського відділення української спілки в`язнів-жертв нацизму Лідія Іванова, директори середніх загальноосвітніх закладів та дитячих садочків Солом`янського району та мешканці району.

 SK 7493

«Дорогі наші ветерани, в ці святкові дні, дозвольте мені, від імені усієї нашої команди депутатів, які представляють Солом`янський район у міській раді, у Верховній Раді України привітати Вас з наступаючими святами – Днем пам`яті і примирення та Днем великої Перемоги, який всі ми святкуємо 9 травня. Наші батьки, діди та прадіди воювали за наше майбутнє, за майбутнє всієї Європи, за майбутнє України. Якщо б не було їх безсмертного подвигу, який став для нас святим, не було б сьогодні нашої незалежної країни. І сьогодні ми схиляємо голови у пам`ять всіх загиблих бійців і всіх невинних жертв цієї страшної війни. 71 рік минув з дня великої Перемоги, але й сьогодні кращі сини та дочки України зі зброєю в руках захищають цілісність і незалежність нашої держави. І подвиг наших дідів і прадідів є прикладом наслідування для сьогоднішніх героїв», - наголосив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 7838

«Тільки вчора я повернувся з зони проведення Антитерористичної операції. Зустрічався з нашими бійцями 12-го окремого батальйону територіальної оборони, бійцями 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України. Від усіх наших бійців, які знаходяться на східному фронті, всім Вам найщиріші поздоровлення. Шановні ветерани, дорогі солом`янці всіх Вас вітаю зі святами. Всім бажаю міцного здоров`я, миру і перемоги. Слава нашим ветеранам і слава Україні!», - додав Дмитро Андрієвський.

 SK 8023

Виконуючий обов`язки голови Солом`янської державної адміністрації Володимир Бялковський зауважив, що подібні великі заходи організовуються в тому числі для того, аби наступні покоління пам`ятали про ціну, яку заплатив український народ за ради перемоги над фашизмом.

«Дорогі ветерани, дозвольте від Солом`янської адміністрації привітати Вас з Днем Перемоги. На жаль, з кожним роком, ветеранів стає все менше. Подібні заходи ми організовуємо для ветеранів, аби вони знали, що ми пам`ятаємо про їх подвиг і для молодого покоління, аби вони пам`ятали через які труднощі пройшли наші ветерани і якою ціною була досягнута перемога. Низький уклін нашим ветеранами. Дякуємо Вам», - зауважив у привітанні Володимир Бялковський.

 SK 7579У свою чергу депутат Київради В`ячеслав Непоп наголосив що двері громадської приймальні для ветеранів відкриті у будь-який день та зауважив, що сьогодні у парку «Орлятко» відбулася зустріч поколінь – ветеранів-переможців і українських військових, які встали на захист Батьківщини.

«Дорогі ветерани, Ви зробили наше місто – Героєм, а нашу країну – переможцем у найстрашнішій війні XX століття. Ми пам`ятаємо і цінуємо це. У нашому районі проживають учасники бойових дій, учасники Великої Вітчизняної війни, вдови, в`язні нацизму. Двері нашої приймальні завжди відкриті для Вас у будь-який день, коли Вам знадобиться допомога. Сьогодні відбулася зустріч поколінь – ветеранів-переможців і українські військових, які встали на захист Батьківщини. Слухайте ветеранів, вчиться у них! День перемоги – світле свято. Давайте згадаємо всіх, кого втратили, давайте низько вклонимося тим, кому ми зобов`язані життям! Дякуємо Вам за мир! Слава нашим Героям! З днем Перемоги, слава Україні», - наголосив у привітанні В`ячеслав Непоп.

 SK 7596

Депутат Київради Сергій Пилипенко додав, що і надалі буде підтримувати й допомагати ветеранам.

«Шановні ветерани, ми вдячні Вам за Ваші подвиги, що вкарбовані в історії. Ми все пам`ятаємо! Бажаємо вам міцного здоров`я. Запевняємо, ми зробимо все аби Ви відчували належну пошану і були забезпечені всім необхідним. Дякуємо Вам», - додав Сергій Пилипенко.

 SK 7645

Голова Ради ветеранів Солом`янського району Борис Парафейніков висловив вдячність Дмитру Андрієвському та В`ячеславу Непопу, керівництву Солом`янської РДА та депутатам Київради за пошану до ветеранів війни та організацію чудового свята.

«Від імені Ради ветеранів району напередодні великого свята Перемоги дозвольте привітати всіх Вас! Завтра, у день пам`яті і примирення, ми вкладемо квіти до меморіалу пам`яті тих, хто віддав життя за честь, свободу і незалежність. А 9 травня ми зустрінемо 71-шу річницю Перемоги! Завдяки Перемозі у страшній війні сьогодні ті, хто стоїть на стражі незалежної України здійснюють такі ж подвиги на славу Батьківщини! Велика вдячність народному депутату України Дмитру Андрієвському, депутату Київради В`ячеславу Непопу, що вони змогли зібрати нас тут і віддають ветеранам велику пошану. Дякуємо за свято», - зазначив генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

455W2267

Мешканці Солом`янки, небайдужа студентська молодь та діти також вітали ветеранів, висловлювали вдячність та дарували квіти.

Під звуки музики військового оркестру 101-шої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України ветерани згадували своїх побратимів, розповідали молоді та дітям історії з фронту, воєнні будні та події, які закарбувалися у пам`ять на все життя.

 SK 7382

На святковому концерті військовий оркестр виконував легендарні пісні воєнних часів. Свої музичні привітання присв`ятила ветеранам вокалістка Руслана Тулякова, виконавши пісні «Смуглянка», «Україна», «Ми-українці». А вихованці школи танцю «Київ Арт Тайм» привітали ветеранів танцювальними номерами. 

Депутати разом з ветеранами та мешканцями Солом`янки традиційно пригощалися смачною солдатською кашею у польовій кухні. Маленькі солом`янці грали в спортивні ігри та пригощалися солодкими пиріжками й цукерками.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online