Головна / Новини / На Карачун почали завозити конструкції нової 180 метрової телевежі, - Дмитро Андрієвський

На Карачун почали завозити конструкції нової 180 метрової телевежі, - Дмитро Андрієвський


MIP v ATO Na Karachun pochali zavoziti konstrukciyi novoyi televezhi

5 травня народні депутати України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський та Олександр Бригинець відвідали гору Карачун поблизу міста Слов`янськ Донецької області та пересвідчилися в тому, що підготовчі роботи встановлення нової телевежі завершено і вже тестується нове обладнання.

«Через знищення телевежі на горі Карачун значна територія північної Донеччини була позбавлена українського ефірного мовлення. Міністерство інформаційної політики України встановили в зоні Антитерористичної операції близько 50 передавачів, але повною мірою вирішити проблему можна було лише встановленням нової телевежі. Ми з Олександром Бригинцем перевірили хід виконання робіт. На сьогодні приведено до належного стану місця встановлення вежі та її кріплення. Закінчується ремонт приміщень, які були зруйновані під час боїв за Карачун. Також завершені підготовчі роботи зі встановлення нової телевежі, вже тестується нове обладнання, а фрагменти нової вежі 180-т метрової збираються на спеціально відведеному майданчику», - розповів Дмитро Андрієвський.

Також, радник Міністра інформаційної політики України в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець повідомив, що процес виходить на фінішну пряму, невдовзі експерти визначать графік робіт з встановлення нової телевежі.

«Загалом, таких шестиметрових конструкцій - кілька десятків, тому зараз немає потреби звозити усі одночасно. Їх будуть доставлятимуть по мірі встановлення. 17 травня Карачун відвідають експерти, які визначать графік робіт і, сподіваюсь, назвуть попередню дату, коли можна чекати завершення робіт», - зазначив Олександр Бригинець.

 

Довідка: на початку липня 2014 року, під час бойових дій, було знищено телевежу на горі Карачун, що позбавило українського ефірного мовлення значну територію північної Донеччини.

В рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики, орієнтовно наприкінці весни 2016 року за сприятливих умов, на горі Карачун буде відновлено телевежу, а до кінця року планується встановити ще дві. 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online