Головна / Новини / Дмитро Андрієвський став на захист солом'янців від скандальної забудови

Дмитро Андрієвський став на захист солом'янців від скандальної забудовиAKUZ0617Депутат Київради Дмитро Андрієвський став на захист жителів Солом’янського району, які схвильовані та обурені ситуацією навколо будівництва 28-поверхового офісного комплексу на вул. Польовій, 12.

«До мене звернувся керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Рідна оселя» Олена Григоренко. Проти будівництва на Польовій, 12 виступають мешканці прилеглих будинків по вулиці Борщагівській. Громадяни категорично не погоджуються із цим будівництвом та просять зупинити зведення багатоповерхівки, оскільки воно не відповідає вимогам законодавства та порушує конституційні права мешканців на безпечні умови проживання», - розповів Андрієвський.

Завдяки ініціативі депутата Андрієвського під час круглого столу, присвяченого земельним питанням, що відбувся 18 травня у приміщенні Київради, було розглянуто питання «Щодо будівництва ТОВ «Е1-Інвест» 28-поверхового офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та 4-поверховою підземною автостоянкою на вул. Польовій, 12 у Солом’янському районі».

«До виступу на круглому столі за моєю вимогою було запрошено голову ОСН «Рідна оселя» Олену Григоренко. Я особисто також взяв участь у роботі круглого столу з даного питання. Переконаний, що проблему незаконного будівництва в Києві потрібно систематично та жорстко викорінювати. У мешканців мікрорайону є всі підстави вимагати недопущення будівництва на Польовій, 12, тож влада обов’язково має дослухатись до киян», - підкреслив депутат.

За результатами роботи круглого столу виконавчому органу КМДА було направлено доручення щодо направлення до суду звернення з питання будівництва на Польовій, 12. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online