Головна / Новини / З Великоднем!

З Великоднем!


 SK 7288

«З великою радістю вітаю всіх зі світлим святом Воскресіння Христового! Це свято утвердження віри і надії у серці кожного з нас. Нехай Пасхальні дні стануть  благодатними на шляху до нових перемог і звершень, до відродження і зміцнення Україні. Від усієї душі бажаю всім миру і добра, затишку і благополуччя в оселях, злагоди в сім’ях. Щоб Ваші серця наповнилися світлою радістю і непохитною вірою. Христос Воскрес!», - значив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 7314

30 квітня напередодні великого християнського свята Дмитро Андрієвський, вже традиційно, особисто відвідав і привітав мешканців Жулян. Солодкі святкові пасхальні подарунки від народного депутата отримали також і понад 1500 прихожан храму Димитрія Солунського в Жулянах.

455W2208

З привітаннями і подарунками народний депутат завітав у першу чергу до пенсіонерів, учасників війни, ветеранів праці, інвалідів.

 SK 7255

«Свято Великодня – це прекрасна можливість поділитися радістю і турботою. Кожного року на свята наша команда відвідує наших мешканців, у першу чергу це пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, люди похилого віку. Ми ще раз нагадуємо, що є міська й районна ради, депутати, які все роблять, аби максимально допомогти й підтримати наших громадян. Нехай цей святковий настрій осяє Ваше життя та подарує тепло і радість Вашим близьким», - додав Дмитро Андрієвський. 

 SK 7293

Мешканці Жулян дякували гостю за поздоровлення, постійну увагу і допомогу та мали нагоду поспілкуватись з народним депутатом і розповісти про проблеми, які їх найбільше турбують.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online