Головна / Новини / “Монетизація субсидій – це конкретні гроші для споживача”, - Дмитро Андрієвський

“Монетизація субсидій – це конкретні гроші для споживача”, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 5220

«За рахунок бюджету мають дотуватися ті люди, які не в змозі сплатити житлово-комунальні тарифи. Для цього є субсидія. І на субсидії в цьому році закладено 35 мільярдів гривен. Наприклад, я особисто проводжу депутатські прийоми і можу констатувати, що перша хвиля субсидій спрацювала – люди не відчули надмірного навантаження по житлово-комунальних тарифах», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

“Є дуже корисна ідея - монетизація субсидій. Якщо людина бачитиме не віртуальні  заліки, а гроші, які родина може заощадити і направити на інші напрямки, я думаю, тут буде працювати і питання енергозбереження”, - переконаний народний депутат.

Також парламентар додав, що за рахунок субсидій громадяни не відчують надмірного навантаження через сплату житлово-комунальних тарифів. 

IMG 5253

Відповідаючи на запитання стосовно обґрунтованості підняття Кабінетом міністрів вартості газу народний депутат зазначив, що на сьогодні встановлена економічно-обґрунтована ціна, однак за для пошуку оптимальної ціни на газ, парламентарі розробили відповідні законопроекти.        

«По-перше, Україна не може дозволити собі витрачати і продавати газ нижче його собівартості. Стосовно корупції, якщо раніше населенню газ постачався за ціною менш ніж 2 тисячі гривень, для промисловості була інша ціна, для теплокомуненерго – третя, то на цих різницях як раз і процвітала корупція. Мова йде про економічно-обґрунтовану ціну, яка складається з ціни на європейському хабі в Німеччині плюс доставка до України, ПДВ, податки і доставка до споживача. До речі, я зробив з цього питання необхідний запит, і отримав відповідь. Все достатньо прозоро. З іншого боку, оптимальну ціну потрібно шукати, як раз для цього є законопроекти, які розглядаються у Верховній Раді, в тому числі законопроект про ринок газу, який проголосований у першому читанні і думаю, буде прийнятий в цілому», - пояснив Дмитро Андрієвський.

IMG 5230

За словами народного депутата, через військові дії у зоні проведення Антитерористичної операції та економічну кризу минулі та цей рік в Україні не можна назвати комфортними, однак, наразі спостерігаються певні позитивні економічні зміни. 

«Я думаю навряд чи можна назвати минулий і цей рік комфортним, тому що йде війна, вона забирає найкращих українців, економічна криза не відпускає. З іншого боку ми бачимо принципові зміни у концепції формування Уряду. Зараз ми повернулися до політично-господарського Уряду. Що ж до стриманого оптимізму щодо економіки – дійсно вперше за останні багато місяців, у березні, ми все ж таки бачимо зростання економіки майже на 5 відсотків. Є певні позитивні зміни по кон`юнктурах зовнішніх ринків, по металургії є зростання майже на 19 відсотків. Звичайно до цього треба дуже обережно ставитися, тому що потрібно аби ця динаміка була підтверджена», - зазначив Дмитро Андрієвський.

IMG 5223

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно виплат ветеранам напередодні Дня пам’яті та примирення, народний депутат підкреслив,  що це будуть прямі нарахування ветеранам.

“Ведеться облік і виділені Урядом гроші надійдуть до тих людей, які віддавали життя заради своєї країни. На превеликий жаль, з кожним роком, людей, які брали участь у Другій світовій війні, стає все менше. Однак, з`являються інші категорії, які потребують піклування, наприклад – діти війни, які перенесли страждання під час війни. Будуть відповідні виплати до Дня пам`яті та примирення і від міської влади. Ми зараз активно готуємося до цих свят, і у нашому рідному Солом`янському районі відбуватимуться традиційні заходи», - додав в ефірі телеканалу “112 Україна” Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться https://www.youtube.com/watch?v=Lg93Bob88kw

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online