Головна / Новини / ДП «Завод 410 Цивільної авіації» передав ДСНС України літак Ан-26 з медичними модулями інтенсивної терапії, - Дмитро Андрієвський

ДП «Завод 410 Цивільної авіації» передав ДСНС України літак Ан-26 з медичними модулями інтенсивної терапії, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 6712

29 квітня Державне підприємство «Завод 410 Цивільної авіації» презентували авіаційну техніку медично-санітарного призначення та передали Державній службі України з надзвичайних ситуацій літак Ан-26, обладнаний комплектами медичних модулів інтенсивної терапії, що дозволяє підтримувати стан здоров`я евакуйованих літаком поранених і потерпілих.

У заході взяли участь голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, народний депутат України Дмитро Андрієвський, директор заводу Сергій Подрєза. 

 SK 6869

 «Шановні друзі, мені дуже приємно вітати вас у Солом`янському районі на одному з найкращих державних промислових підприємств. Сьогодні головне завдання 410-го заводу, як і десятків інших промислових підприємств, зробити все для зміцнення обороноспроможності нашої держави. І ми сьогодні наочно бачимо приклад таких зусиль. Хочу додати, що Верховна Рада всебічно підтримує нашу промисловість, обороноздатність держави. Більше 100 мільярдів гривен заплановано у Державному бюджеті і значна частина коштів йде як раз на розвиток оборонної спроможності, оборонного комплексу нашої держави. Запевняю Вас у подальшій підтримці», - наголосив у виступі Дмитро Андрієвський.

 SK 6900

Голова ДСНС Микола Чечоткін висловив слова вдячності керівництву й робочому колективу ДП «Заводу 410 Цивільної авіації» за якісне та швидке виконання робіт по встановленню у літаку сучасного медичного обладнання. 

 «На цьому літаку встановлено сучасне австрійське обладнання, яке відповідає всім сучасним міжнародним нормам і дозволяє підтримувати стан здоров`я поранених і потерпілих, які будуть евакуюватися цим літаком. Окремо хотів би висловити слова вдячності керівництву і всьому колективу ремонтного заводу за те, що вони в такі надзвичайно короткі строки змогли якісно виконати ремонтні роботи, роботи по встановленню новітнього обладнання для того, щоб авіаційні служби України з надзвичайних ситуацій могли високоефективно виконувати всі завдання, які на них покладаються. Думаю, що найближчим часом ми поставимо літак у бойовий розрахунок. Дякую вам!», - зазначив генерал-майор Микола Чечоткін.

За словами генерального директора ДП «ЗАВОД 410 ЦА» Сергія Подрєзи, як би Україна мала подібну техніку 30 років тому, то наслідки Чорнобильської катастрофи були б меншими. 

 SK 7025

«Сьогодні ви маєте можливість ознайомитися з технічним процесом ремонту авіаційної техніки як літаків, так і гвинтокрилів. Однак, хочу наголосити на тому, що це зроблено тисячами людей, які небайдужі до чужого горя. Як би ми мали таку техніку 30 років тому, то мабуть, наслідки найбільшої техногенної Чорнобильської катастрофи були б менші. Для створення такої техніки багато людей вклало свої зусилля», - розповів директор заводу Сергій Подрєза.

 SK 7238

Після офіційної частини директор заводу Сергій Подрєза ознайомив гостей з експозиціями авіаційної техніки, а також презентував літак Мі-8 також обладнаний комплектами медичних модулів інтенсивної терапії.  

 SK 7183

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook привітав ДСНС України з отриманням найкращого у країні «літаючого шпиталю».

IMG 5274

Також, за словами голови МВС літак Ан-26 обладнаний новітнім супутниковим пілотажно-навігаційним комплексом та має систему попередження зіткнень TCAS-94, що дозволяє судну виконувати рейси по міжнародних повітряних лініях відповідно до норм Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

IMG 5273

«Літак може забезпечити транспортування двох тяжкопоранених на відстань до двох тисяч кілометрів без посадки, апаратно забезпечуючи функціонування життєво-важливих систем організму. Крім того, літак оснащений ще шістьма ліжками для поранених, які не потребують інтенсивної терапії, 14-ю кріслами для легкопоранених і 6-ю кріслами для медичного персоналу. Це перший літак подібного класу в Україні, який за необхідності може вивозити поранених прямо із зони лиха у закордонні клініки, підтримуючи життя весь час польоту за допомогою передових методів. Вітаю команду Служби з надзвичайних ситуацій на чолі з Миколою Чечоткіним з успішно реалізованим проектом!», - написав міністр МВС.

Нагадаємо, 24 квітня 2015 року Дмитро Андрієвський направляв депутатський запит до Кабінету міністрів України щодо збереження Державного підприємства «Завод 410 Цивільної авіації» у державній власності як такого, що забезпечує національну безпеку України, та віднесений до підприємств авіаційної та ракетно-космічної промисловості, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr43D?sklikannja=9&kodtip=5&rejim=1&KOD8011=15839

Довідка: Державне підприємство «Завод 410 Цивільної авіації», розташоване у Солом`янському районі столиці, було засновано 1 липня 1948 року.

На сьогодні «Завод 410 ЦА» представляє собою потужне авіаремонтне підприємство – одне з провідних на пострадянському просторі, яке виконало  капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів. Великий виробничий комплекс дозволяє вирішувати будь-які задачі по ремонту та технічному обслуговуванню авіаційної техніки.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online