Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з Великоднем дітей шкіл-інтернатів Солом`янскього району

Дмитро Андрієвський привітав з Великоднем дітей шкіл-інтернатів Солом`янскього району


 

 SK 6236

Напередодні Великодня народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав та вручив святкові солодкі подарунки дітям Гімназії-інтернату №13 й Спеціалізованих шкіл-інтернатів №2 та №17 Солом`янського району столиці.

 SK 6334

Разом з народним депутатом діток вітали заступник голови Солом`янської районної державної адміністрації Олена Горпинченко та начальник управління освіти Солом`янскього району Олена Заплотінська. 

 SK 6277

«Великдень – це свято віри і надії, які повинні бути в серці кожного з нас. Це свято, яке переконує нас, що життя сильніше смерті, добро сильніше за зло. Кожного року на свята наша команда відвідує школи, інтернати, дитячі садочки. Ми приходимо, звичайно, не з пустими руками. Свята – це можливість поділитися радістю, турботою. І ще раз показати Вам, що є міська, районні ради та депутати, які все роблять, аби максимально підтримати дітей та молодь, дати можливість кожному отримати гідне виховання й навчання. Перш за все, я бажаю вам міцного здоров`я. Ті подарунки, які ми підготували для Вас, нагадуватимуть про це прекрасне свято. Ще раз вітаю Вас з Великоднем!», - наголосив у привітанні народний депутат України Дмитро Андрієвський. 

 SK 6272

У свою чергу директор Гімназії-інтернату №13 Світлана Алексієнко подякувала Дмитру Андрієвському за постійну підтримку й турботу, яку так потребують діти з особливими потребами.

«Цей тиждень незвичайний і тому саме в ці дні до нас завітали дуже дорогі нам гості. Це наші друзі – народний депутат України Дмитро Йосипович Андрієвський. Він є депутатом мажоритарником саме від нашого району. Він дуже багато зробив для освіти у нашому районі. І в ці святі дні він прийшов до наших дітей і до нас з вітаннями. Дякую Вам за увагу і опіку до нашого закладу. Вітаю зі святами, бажаю Вам міцного здоров'я, нашій державі і кожній родині – благодаті», - зазначила директор закладу.

Маленькі вихованці Гімназії-інтернату №13 привітали гостей танцювальними та пісенними  номерами, а також подарували гостям пасхальні подарунки, зроблені власноруч.

 SK 6155

Заступник голови Солом`янської РДА Олена Горпинченко подякувала дітям за чудовий концерт і наголосила, що районна влада і надалі надаватиме закладу усю необхідну допомогу. 

«Любі діти, ми дуже Вам вдячні, Ви такі талановиті! Ми обов`язково будемо приходити до Вас в гості і надавати підтримку», - зазначила Олена Горпинченко.

Начальник управління освіти Солом`янскього району Олена Заплотінська висловила вдячність Дмитру Андрієвському за розуміння та постійну увагу до дітей Солом`янскього району. 

 SK 6497

«Дорогі дітки, я вже не перший раз тут. І кожного разу я спостерігаю які Ви вишукані, які інтелігентні. І завжди думаю, Слава Богу, що в Україні є таке високодуховне майбутнє. Сьогодні, вітаючи всіх Вас зі святом Великодня, хочу висловити велику вдячність Дмитру Йосиповичу за те, що хліб, який завжди був всьому голова, сьогодні буде на столі у Ваших родинах. Це настільки символічний не просто подарунок, це поклик душі. Я щаслива, що маю можливість бути присутньою поруч з людьми, які розуміють найголовніші цінності в нашому житті. Вам усім зичу здоров`я і здоров`я Вашим батькам», -  наголосила Олена Заплотінська. 

 SK 6606

Після святкового концерту Дмитро Андрієвський разом з директором гімназії Світланою Алексієнко відвідали медичну частину, харчоблок, бібліотеку й актову залу, навчальні класи, кабінети музики, інформатики, української мови і літератури, історії, географії. Дітки у класах з радістю вітали гостя.

 SK 6632

За підсумками спілкування з адміністрацією закладу були визначені пріоритетні питання для подальшого їх вирішення спільними діями. Також, педагогічний колектив подарував Дмитру Андрієвському оберег на захист і добробут, зроблений вихованцями гімназії. 

Довідка: Гімназія-інтернат №13 Солом'янського району м. Києва з класами для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи та класами жіночої освіти та виховання. У навчальному корпусі розміщено 18 кабінетів, розрахованих на 250 учнів.

Спеціальні загальноосвітні школи-інтернати №2 та №17 Солом'янського району столиці для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку забезпечують навчання, виховання, корекційно–розвиткову роботу, професійну орієнтацію та підготовку дітей, які потребують корекції розумового та психічного розвитку, за змістом реабілітаційних заходів належить до установ психолого-педагогічної реабілітації.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online