Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Президії Будівельної Палати України

Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Президії Будівельної Палати України


 

 SK 5049

27 квітня в Київській національній академії будівництва і архітектури відбулося засідання Президії Будівельної палати України.

Під час засідання обговорювалися питання стану будівництва в Україні в сучасних умовах, завдання Будівельної палати, напрямки роботи Комітету Будівельної палати України з питань професійної підготовки кадрів для будівельної галузі, а також було підведено підсумки Міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo 2016».

 SK 5138

Крім того, в рамках засідання було прийнято рішення щодо приєднання до складу Будівельної палати України нових членів, низки українських та міжнародних, зокрема, китайських компаній, які мають представництво в Україні та займаються будівництвом, виробництвом будівельних матеріалів, електротермічних систем опалення та інформаційних продуктів у сфері будівництва.

«Ми сьогодні вимушені працювати над вдосконаленням будівельної галузі в дуже непростих економічних умовах. Дуже радий знаходитися у колі справжніх однодумців, які завжди дають слушні поради і рекомендації для підготовки якісних законів. Як Перший заступник Голови профільного Комітету хочу зазначити, що ми стали партнерами з Будівельною Палатою та профільним Міністерством на непростому законотворчому шляху. Звісно, завдань дуже багато. На теперішній час в Комітеті є низка законів, які спрямовані на вдосконалення будівельної галузі. Це, зокрема, три законодавчі ініціативи щодо пайової участі, без прийняття яких створюється додаткове фіскальне навантаження на будівництво, закони по вдосконаленню регулювання містобудівної діяльності тощо», - наголосив Дмитро Андрієвський. 

 SK 5362

«Оптимізму додає незначне економічне зростання, яке було зафіксоване останнім часом. І це є позитивним показником і стимулом для подальшого розвитку. Слід відзначити ініціативи Національного банку України щодо розробки плану по зниженню облікової ставки та стабілізації валюти, розробки механізму щодо співпраці з Китайською народною Республікою, які скоро мають бути презентовані на здійснені. Крім того, сподіваємося на плідну співпрацю із новим Кабінетом Міністрів. Ми вносили поправки до проекту закону «Про державний Бюджет України на 2016 рік» щодо виділення державних коштів на будівництво, на жаль, наші пропозиції не були враховані, однак ми будемо працювати далі у цьому напрямку. Впевнений, наша спільна праця дасть серйозний поштовх для розвитку будівельної галузі», - додав Дмитро Андрієвський. 

 SK 5340

З нагоди 10-річчя Будівельної палати України за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України народному депутату України, члену Президії Будівельної Палати України Дмитру  Андрієвському було вручено Подяку.

Президент Будівельної палати України Петро Шилюк у своїй доповіді наголосив на важливості співпраці Будівельної Палати та профільного Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, висловив свою подяку та бажання посилити співпрацю в частині вдосконалення законодавства у сфері будівництва, відзначив важливість посилення регіонального представництва Будівельної палати України, підтримку іміджу будівельної галузі та відзначив, що будівництво потребує підтримки з боку держави, адже галузь розвивається у дуже непростий час. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online