Головна / Новини / Сьогодні прощалися з загиблим воїном 81-ї десантно-штурмової бригади Олегом Афанасом

Сьогодні прощалися з загиблим воїном 81-ї десантно-штурмової бригади Олегом Афанасом


 

DSCF1948

26 квітня у Храмі Живоносного Джерела (Казанської Ікони Божої Матері) відбулося прощання з військовослужбовцем 81-шої десантно-штурмової бригади 25-річним Олегом Афанасом, який загинув під час виконання службових обов`язків у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України.

Разом з батьком, матір’ю і братом Олег Афанас проживав на проспекті Відрадному у Солом`янському районі Києва.

DSCF1945

«Сьогодні ми простилися ще з одним героєм, який захищав незалежність, територіальну цілісність України та наше майбутнє. На превеликий жаль, у цій битві ми втрачаємо кращих синів нашої держави і справжніх героїв. Не має більшого горя для батьків, ніж ховати своїх дітей. У Солом`янському районі вже 18-та сім`я ховає своїх рідних. Ми пам`ятаємо про кожного. Жодне ім`я не буде забуто. Це справжні герої, вони вічно залишаться у наших серцях. Світла і вічна пам`ять», - наголосив народний депутат Дмитро Андрієвський.

«Як і інші сім`ї загиблих бійців АТО, які мешкають у Солом’янському районі, родина Олега Афанаса не залишиться без нашої підтримки. Велика подяка і низький уклін батькам Олега, які виховали сина-героя», - додав Дмитро Андрієвський.

Проститися з Олегом Афанасом та висловити співчуття його родині до Храму Живоносного Джерела прийшли його друзі, побратими з 81-ї десантно-штурмової бригади, волонтери, мешканці району, представники Солом`янської РДА.

DSCF1941

Українського воїна 81-шої десантно-штурмової бригади Олега Афанаса поховали на Берковецькому кладовищі.

Довідка: Олег Афанас народився 7 жовтня 1991 року. Разом з батьком Євгеном, матір’ю Сільвією та братом Віталієм проживав на проспекті Відрадному у Солом`янському районі Києва.

З 17 лютого 2015 року брав участь в Антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

23 квітня 2016 року загинув під час виконання службового завдання.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online