Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та депутати Київради подякували пожежникам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Дмитро Андрієвський та депутати Київради подякували пожежникам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС


1

Напередодні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом`янської РДА Максим Шкуро та депутат Київради Максим Конобас взяли участь у заходах Солом`янського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві, де подякували пожежникам за проявлену мужність та героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильської атомної електростанції.

5

На заході були присутні начальник ГУ ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, начальник Солом'янського РУ ДСНС у м. Києві Руслан Дядюша, ветерани, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та працівники пожежної частини.

Хвилиною мовчання учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів.

«Вже 30 років у нашій країні існує сумна традиція – ми згадуємо й вшановуємо пам`ять тих, хто захистив всіх нас, захистив світ від страшної техногенної катастрофи. Наприкінці минулого століття Чорнобильська станція була закрита, але ця сторінка нашої історії досі не перегорнута. У цей день мільйони людей вшановують пам`ять тих, хто віддав життя й своє здоров`я, захищаючи планету від Чорнобильського лиха, моляться за здоров`я тих, хто залишився живими після страшних подій. З того часу у нашу мову увійшли такі слова – «Зона відчуження», «чорнобильці», «діти Чорнобиля», «ліквідатор». Тільки у Солом`янському районі проживають 2 тисячі  929 ліквідаторів, 4 тисячі 973 постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, з них майже 700-т дітей», - наголосив у зверненні до ветеранів народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 2

«Жодна країна світу самотужки не може подолати наслідки такої страшенної катастрофи. Держава робить сьогодні все для того, аби об`єднати зусилля  світової спільноти, тому що Чорнобиль – це проблема не тільки України. Це також проблема Європи, адже наслідки катастрофи відчули і там. Ми пам`ятаємо кожного з Вас. Зараз у Верховній Раді працюємо над тим, аби у повному обсязі повернути ті пільги, які, на превеликий жаль, не вдалося врахувати у бюджетних показниках через складну ситуацію в країні. Хочу Вас запевнити, ми обов`язково зробимо все, щоб соціальні зобов`язання, які є у держави перед Вами, були виконані. Дякую всім, хто сьогодні несе службу, хто робить все для того, аби не повторилися подобні катастрофи. Дякую всім ліквідаторам. Здоров`я Вам і добробуту», - додав Дмитро Андрієвський.

3

Народний депутат вручив грамоти та матеріальні заохочення пожежникам - ліквідаторам за високий професіоналізм, мужність та відвагу, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

4

Голова району Максим Шкуро подякував ліквідаторам за мужність і порятунок всього людства та з нагоди 30-ї річниці дня Чорнобильської трагедії від Солом`янської районної держаної адміністрації також вручив грамоти.

«Шановні учасники й сьогоднішні працівники нашої рятувальної служби, хочу подякувати Вам за те, що Ви зробили 30 років тому. За наш порятунок. Щодо рятувальників, які сьогодні несуть важку службу, нажаль, не всі з Вас повертаються з завдань. Це робота, яка межує з подвигом. Ваша праця цінується, ми пам'ятаємо про Вашу роботу», - зауважив голова РДА Максим Шкуро.

6

Начальник ГУ ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін вручив подяки ліквідаторам та працівникам ДСНС за бездоганне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя й здоров'я людей.

 SK 4071

За словами начальника Солом'янського РУ ДСНС у м. Києві Руслан Дядюша, ліквідатори Чорнобильської катастрофи назавжди залишаться героями для кожної української сім`ї.

«Ми навчаємо своїх дітей, адже якщо людина не пам'ятає минулого, вона не має майбутнього. Ми ставимо Вас у приклад, ви наші герої. Приходьте, будь ласка до нас, шановні ветерани, допомагайте нам. З нашого боку для Вас завжди буде допомога у будь-яких питаннях. Я дякую Вам. Здоров'я Вам, благополуччя, миру Вашим родинам. Гордий тим, що працюю з кожним з Вас», - наголосив полковник Руслан Дядюша.

Колектив палацу дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва присв`ятив ветеранам-ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та працівникам ДСНС танцювальну композицією.

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online