Головна / Новини / За підтримки нового Уряду ми повинні, нарешті, ухвалити Закон, який стабілізує критичний стан у сфері ЖКГ, - Дмитро Андрієвський

За підтримки нового Уряду ми повинні, нарешті, ухвалити Закон, який стабілізує критичний стан у сфері ЖКГ, - Дмитро Андрієвський


 SK 3528

20 квітня під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

На засіданні профільного Комітету було розглянуто звернення президента Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Арсена Блащука стосовно критичного стану підприємств комунальної теплоенергетики.

 SK 3475

«Дана проблема вже не перший раз порушується на засіданні Комітету. Також, на Погоджувальних радах я неодноразово наголошував на необхідності стабілізації роботи підприємств житлово-комунального господарства. Ми вже підготували до другого читання  Законопроект № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення». Проект Закону передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг», -  наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 SK 3256

«У Комітеті були проведені наради стосовно ефективності і доцільності прийняття Законопроекту, за підсумками яких були враховані поправки усіх учасників обговорення, у тому числі і профільного Міністерства. Ми очікуємо, що за підтримки нового Уряду цей проект Закону буде схвалено на наступному пленарному тижні», - додав народний депутат.  

За результатами розгляду Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було доручено спільно з народними депутатами у найкоротші терміни опрацювати комплекс заходів, які дозволять забезпечити підготовку до опалювального сезону.

 SK 3532

На засіданні були затверджені Рекомендації Комітетських слухань на тему: «Проблеми залучення інвестицій для модернізації галузі ЖКГ та шляхи їх вирішення», якими передбачено комплекс заходів, спрямованих на створення можливостей для модернізації підприємств житлово-комунального господарства.

Також, члени профільного Комітету заслухали звіт Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Були розглянуті ряд інших проблемних питань галузі, за результатами розгляду яких були дані відповідні доручення.

Нагадаємо, 15 лютого 2016 року спікер парламенту Володимир Гройсман на Погоджувальній раді підтримав заступника Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитра Андрієвського стосовно скорішого ухвалення прийнятого за основу важливого Законопроекту № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online