Головна / Новини / Потрібно закінчувати спекуляції в парламенті і приступати до серйозної роботи, - Дмитро Андрієвський

Потрібно закінчувати спекуляції в парламенті і приступати до серйозної роботи, - Дмитро Андрієвський


NW 2

«Хочу сказати головне: закінчилося те шоу, яке деякі політичні сили влаштовували – то входили в Коаліцію, то виходили з цих переговорів, шантажі, намагання отримати посади. Коаліція сформована, сформований Уряд. Якщо у когось є бажання оскаржувати – це право кожного громадянина України, і ми до цього ставимося спокійно. Цей тиждень буде достатньо насичений парламентськими питаннями – розгляд низки соціальних законів, економічних, законів, які зможуть значно покращити фінансування економіки України за рахунок видатків щодо митниці. Нам потрібно закінчити різні спекуляції й приступати до справжньої серйозної роботи, на яку чекають громадяни України», - зауважив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

NW 3

Парламентар наголосив, що на цьому тижні у Верховній Раді очікують внесення кандидатур для призначення на посади генерального прокурора та голови Міністерства охорони здоров`я.

«Стосовно генерального прокурора, ми очікуємо внесення відповідного закону, який буде розглянутий й проголосований у парламенті. На посаду обговорюється кандидатура від нашої фракції – це лідер нашої фракції – Юрій Луценко. Також нам треба врегулювати питання й призначити керівника Міністерства охорони здоров'я – це також важливе питання. Кандидатура у нас вже є. Питання дуже складне тому що в галузі вкрай складна ситуація. На превеликий жаль, минулий міністр фактично знищив систему керування галуззю. Вже декілька дуже поважних людей відмовилися від посади. Зараз тривають остаточні переговори, і найближчим часом ця кандидатура буде внесена», - зауважив Дмитро Андрієвський. 

NW 5

Також народний депутат додав, що готовий підтримати Законопроект про Тимчасові слідчі комісії Верховної Ради.

«Думаю, що такий закон потрібно підтримувати, це до речі, було одне з зобов'язань декількох політичних сил. Наприклад, я особисто, готовий його подивитися й підтримати», - додав Дмитро Андрієвський.

Докладніше https://www.youtube.com/watch?v=vLpWxH7fxbE

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online