Головна / Новини / Понад 60 солом'янців відвідали черговий депутатський прийом Дмитра Андрієвського і Максима Шкуро

Понад 60 солом'янців відвідали черговий депутатський прийом Дмитра Андрієвського і Максима Шкуро


 

 SK 2030

18 квітня народний депутат Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці проспекту Відрадного, вулиць Івана Лепсе, Академіка Білецького, Михайла Донця та Академіка Стражеска.   

Під час депутатського прийому 61 малозабезпечений мешканець району отримав матеріальну допомогу. 

 SK 2062

«Вже 14 років ми допомагаємо мешканцям нашого району з обмеженими можливостями  та малозабезпеченим. Проблема соціального забезпечення, на жаль, залишається актуальною. Тим паче, в умовах економічної кризи. Сьогодні парламент разом з Кабінетом міністрів працює у двох напрямках. По-перше, це проведення індексацій соціальних виплат. Перше збільшення на 10% відбудеться вже в червні місяці, друге приблизно у вересні. По-друге, намагаємося вирішити проблему житлово-комунальних тарифів. Також, для більш ефективної роботи і максимально швидкого реагування на проблеми мешканців, на свої депутатські прийоми я запрошую депутатів Київради від Солом’янського району та голову Солом`янської РДА», - зауважив під час прийому народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 1981

Народний депутат зауважив, що завдяки злагодженій командній роботі районної адміністрації, депутатів Київради та мера міста протягом минулих двох років інфраструктура Солом`янського району нарешті почала розбудовуватися.

«Впевнений, Ви і самі бачите позитивні перетворення нашого району. Побудову та реконструкцію дитячих садочків, ремонт поліклініки на вулиці Космонавта Комарова, ремонт будинків та прибудинкових територій, відновлення скверів й парків. В цьому році відкриємо нову школу на вулиці Тетяни Яблонської, на яку чекають солом`янці. Крім того, ми опрацьовуємо нову програму, і у цьому році плануємо відкрити ще 8 скверів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

 SK 2193

Голова Солом`янської райдержадміністрації Максим Шкуро наголосив, що на проведення робіт в районі з міського бюджету додатково виділено 1,5 мільйонів гривень.

Також, голова району відзвітував про розпочаті роботи та розповів про плани на майбутнє.

«На сьогодні з 1500-т будинків ремонти зроблено у 300-та. Найбільшу увагу приділяємо теплозбереженню в будинках, а саме: заміні вікон на металопластикові, ремонту дахів, ремонту та заміні електричного обладнання, електрощитових. Проводиться робота по заміні ліфтів, вже 28 ліфтів замінено, ще 35 замінимо у цьому році. Сьогодні продовжуються ремонти у школах: № 52, № 173, № 174 та ліцеї «Престиж». Продовжуємо асфальтування доріг. Також, ми відремонтуємо всі поверхи поліклініки на вулиці Космонавта Комарова. Наразі ми складаємо графік проведення ремонтних робіт. Вже проводяться тендери, закупка матеріалів, у травні вже будемо звітувати про виконані роботи», - зазначив голова району Максим Шкуро.

 SK 2084

Під час прийому до Голови Солом`янської райдержадміністрації Максима Шкуро звернулися мешканці з питаннями: відновлення благоустрою по вулиці Академіка Білецького, 5; ліквідації пункту приймання вторинної сировини; відновлення роботи кінотеатру «Тампере»; відновлення зупинки потягу Київ-Коростень на станції Київ-Волинський. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online