Головна / Новини / Дмитро Андрієвський закликав парламентарів включити в порядок денний та проголосувати Законопроект про особисте голосування депутатів

Дмитро Андрієвський закликав парламентарів включити в порядок денний та проголосувати Законопроект про особисте голосування депутатів


 SK 1911

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 18 квітня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на необхідності включення до порядку денного сесійного тижня та розгляду важливих Законопроектів щодо житлово-комунального господарства, а також акцентував увагу колег на ухваленні Законопроекту стосовно особистого голосування народних депутатів у сесійній залі.

 SK 1760

«Шановні колеги, два Законопроекти від Комітету враховані, хотілося б додати ще декілька надзвичайно важливих Законопроектів щодо житлово-комунального господарства. Зокрема, проект Закону № 3610, ми його подавали, це врегулювання містобудівної діяльності, питання яке стосується пайової участі, що зможе значно покращити принципи і прозорість ведення будівельного бізнесу, який може стати справжнім локомотивом розвитку економіки України. Законопроект № 3743 – цільова програма передачі гуртожитків. Проект Закону № 2994 також повністю підготовлений і стосується недопущення безпідставного видалення зелених насаджень», - наголосив у своєму виступі народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 1835

Крім того, парламентар акцентував увагу на необхідності внесення до порядку денного розгляду й ухвалення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування)».

«Законопроект № 1895 щодо особистого голосування не відноситься до відома Комітету, але ми спілкувалися з колегами, він готовий до другого читання. Вважаю Закон надзвичайно важливим для того, щоб ми його побачили у порядку денному та проголосували», - додав Дмитро Андрієвський. 

 SK 1655

Довідка: 17 червня 2015 року парламент прийняв за основу Законопроект № 1895 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування)». Однак проект Закону досі не ухвалений в цілому.

Представники громадського руху «Чесно», журналісти, автори Законопроекту неодноразово наголошували на затягування процесу ухвалення цього закону http://www.chesno.org/post/253/ . З проханням сприяти якнайшвидшому ухваленні Закону представники руху «Чесно» зверталися й до народного депутата Дмитра Андрієвського.

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online