Головна / Новини / Всесвітній День охорони навколишнього середовища Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради та солом’янцями відзначили толокою в парку «Орлятко»

Всесвітній День охорони навколишнього середовища Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради та солом’янцями відзначили толокою в парку «Орлятко»


 SK 1009

16 квітня у Всесвітній День охорони навколишнього середовища мешканці Солом`янського району разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським, головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро та депутатами Київради Вячеславом Непопом, Сергієм Пилипенком, Максимом Конобасом, Русланом Кисілем прибирали територію парку “Орлятко”, висаджували кущі та дерева.

 SK 0595

«Дорогі наші солом'янці, з давніх давен на українській землі існує красива традиція – напередодні Великодня прибирати своє подвір’я. І саме так сьогодні робимо й ми з Вами. Разом з депутатами від району, з районною владою вийшли в парк, щоб зустріти весну і підготувати наші чудові парки і затишні сквери до майбутнього свята. Хотів би подякувати всім, хто сьогодні знайшов можливість вийти й прибрати парк. Окрему подяку хотів би висловити нашим військовим - 101-шій бригаді охорони Генерального штабу Збройних сил України, яка дислокується в нашому районі. Це наші герої, які з перших днів проведення Антитерористичної операції зі зброєю у руках виконують свій обов'язок на сході нашої країни. Однак вони не залишаються осторонь від жодної події і сьогодні поряд з нами», - зазначив у своєму зверненні до солом`янців народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 0843

«Сьогодні нам є чим пишатися – за цей рік більше 300-т об'єктів було відремонтовано й збудовано в Солом'янському районі. На вулиці Гарматній з'явився новий дитячий садочок. До речі, 15 років нових дитячих садочків не було в нашому районі. А в цьому році ми побудуємо ще нову школу на вулиці Тетяни Яблонської. Також, в цьому році парк «Орлятко» отримав ще фінансування – майже 1,5 мільйона гривень. Впевнений, що цей парк стане справжньою візитівкою нашого району. Але все це можливо тільки тоді, коли ми разом з вами об'єднуємо зусилля. Тільки спираючись на Вашу підтримку, в такий не простий час, ми можемо рухатися вперед. Друзі, ще раз вітаю Вас зі святом і запрошую всіх продовжити прибирати наш чудовий парк. Впевнений, що ми гарно підготуємося до нового сезону», - додав Дмитро Андрієвський.

 SK 0727

Також, парламентар зауважив, що всі роботи проводились за підтримки місцевого бізнесу, депутатів і мешканців району, жодної копійки бюджетних грошей на толоку не було витрачено.

Командир 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України полковник Микола Швець також привітав мешканців Солом`янки та висловив вдячність Дмитру Андрієвському та депутатам Київради за постійну підтримку й допомогу військовим як у зоні проведення АТО, так і у мирному житті.

 SK 0738

«Від особового складу нашої бригади усіх мешканців Солом'янського району вітаю! Звичайно, наші військові також є мешканцями Солом'янського району, і ми завжди підтримуємо і беремо участь у заходах району. Ми вдячні народному депутату Дмитру Андрієвському, депутатам Київради – Вячеславу Непопу, Сергію Пилипенку, голові району Максиму Шкуро за ту допомогу, яку вони надають нам і у мирному житті, і в зоні проведення АТО. Всіх ще раз зі святом!», - зазначив у привітанні Микола Швець.

У свою чергу Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро розповів про вже проведені й анонсував майбутні толоки у парках Солом`янського району.

 SK 0785

«Шановні друзі, зараз разом з Вами ми будемо висаджувати 50 дерев. Тут скоро вже не залишиться місця, де можна буде висадити дерева, тому що ми кожної весни і восени висаджуємо нові дерева. У нас є березовий гай. У парку на Відрадному ми проводили толоку минулої суботи і висадили алею україно-грузинської дружби.Також, у парку «Орлятко» завдяки депутату Київради Сергію Пилипеку встановлені сучасні «вбиральні для собак». Їх на території парку вже 10, ми встановимо їх і в інших парках. Сьогодні проводимо толоку й висаджуємо дерева у Ландшафтному парку. У наступні вихідні запрошуємо вас у Вінницький і Ландшафтний парки. Жоден парк і сквер не залишиться без уваги», - наголосив голова району Максим Шкуро.

 SK 0528

Депутат Київради Вячеслав Непоп зазначив, що завдяки підтримці народного депутата України Дмитра Андрієвського й депутатів Київради цього року реконструкцію парку «Орлятко» буде продовжено.

 SK 0684

«Цей парк став одним з найулюбленіших місць, де ми проводимо Масляну, День Перемоги інші свята й заходи! У минулому році ми почистили й реконструювали озеро, сьогодні - продовжимо наповнювати озеро водою. Наступного тижня запустимо рибу. І завдяки нашій спільній праці разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським – 1,5 мільйона гривень в цьому році вже виділено на реконструкцію парку. Тут встановлять нове освітлення, ми будемо розбудовувати наш улюблений парк, аби він ставав ще більш комфортним і затишним. Також дякую усім, хто працює разом з нами – це й працівники ЖЕКу, й Рада Ветеранів, працівники шкіл й дитячих садочків. Окрема подяка командиру нашої підшефної бригади Миколі Швецу. Вони продовжують захищати нашу Батьківщину на сході і роблять добрі справи тут. Дякую усім за участь», - наголосив Вячеслав Непоп.

 SK 1073

Депутат Київради Сергій Пилипенко подякував усім мешканцям району, які прийшли допомагати прибирати парк й висаджувати дерева. 

 SK 1218

«Мені дуже приємно бачити таку велику кількість небайдужих людей, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища. Ми всі прагнемо європейських стандартів життя, принцип Європи – це влада у руках у громадян. Отже громадяни творять затишок, благоустрій й обирають собі представників-депутатів. Сьогодні ми єдиним фронтом створюємо комфорт для нашого відпочинку. Дякую за те, що Ви підтримали нас і виявили свою громадянську позицію», - додав Сергій Пилипенко.

Під музику оркестру мешканці району разом з депутатами прибрали парк та висадили 50 нових дерев.

 SK 0454

Для дітей та учасників толоки були організовані майстер-класи з аквагриму, в`язання браслетів, виготовлення пасхальних листівок, вишивка стрічками, ліпнина тощо. Крім того, були проведені різноманітні спортивні ігри та змагання з перетягування канату.

Всіх учасників пригощали чаєм та смачними пиріжками.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online