Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав Конфедерацію будівельників України з 5-річним ювілеєм

Дмитро Андрієвський привітав Конфедерацію будівельників України з 5-річним ювілеєм


 

 SK 0225

15 квітня заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський привітав Конфедерацію будівельників України з 5-річчям створення та взяв участь в урочистому засіданні Ради директорів Конфедерації.

На ювілейне засідання Ради директорів Конфедерації будівельників у Київський Національний університет будівництва та архітектури були запрошені представники органів державної та місцевої влади, члени Конфедерації, керівники провідних підприємств будівельної галузі та представники громадськості. 

 SK 0271

«Вітаю ініціаторів, організаторів, керівників та членів Конфедерації  будівельників України з ювілеєм! Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, нових професійних успіхів, оптимізму, натхнення  та надійних партнерів. Переконаний, що завдяки Вашому досвіду та наполегливій праці, поставлені перед будівельною галуззю масштабні завдання, особливо в житловому будівництві, будуть виконанні успішно», - наголосив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами заступника профільного Комітету Дмитра Андрієвського діяльність Конфедерації будівельників України сприяє прийняттю законодавчих актів, спрямованих на поліпшення умов господарювання у будівельній галузі.

 SK 0103

«Незважаючи на складні умови сьогодення, пріоритетним напрямком для держави є формування та реалізація державної житлової політики. Зміни потребують тісної співпраці органів влади, професійних об’єднань підприємств та громадянського суспільства. Разом ми зможемо поліпшити умови господарювання у будівельному комплексі. Сил вам, наснаги й успіхів на вашому нелегкому шляху будівельника! Нових звершень в ім’я нашої Держави, зміцнення її авторитету в європейській спільноті», - додав Дмитро Андрієвський.

У свою чергу Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе також привітав працівників з ювілеєм та наголосив, що місія Конфедерації будівельників України залишиться незмінною – розвиток будівельної галузі, інтеграція у світову економіку та створення відповідних умов для підприємницької діяльності в сфері будівництва.

 SK 0282

«За п'ять років нам вдалося змінити модель спілкування бізнесу і влади. Сьогодні можна сміливо говорити, що жоден законопроект, який в тій чи іншій мірі зачіпає область будівельної галузі, не залишається без уваги Конфедерації. На позитивному рахунку КБУ вже знаходиться як реформування законодавства в сфері регулювання містобудівної діяльності, так і участь у реформах децентралізації й дерегуляції сфер реєстрації юридичних осіб підприємців та прав на нерухомість. За 5 років нам вдалося зібрати в своєму складі понад 700 членів та об'єднати регіони. До нас продовжують приєднуватися провідні українські компанії. Ми єдині, єдині по всій країні і діємо злагоджено, як один величезний механізм. У нас багато планів, а головне – є сили для нових звершень. Дякую всім, хто прожив цей час разом з нами. Нових професійних успіхів! Зі святом, шановні колеги!», - наголосив у зверненні Лев Парцхаладзе.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online