Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав школярів, які провели акцію «Чисті Жуляни»

Дмитро Андрієвський підтримав школярів, які провели акцію «Чисті Жуляни»


IMG 4970

14 квітня за підтримки народного депутата Дмитра Андрієвського та компанії ZIM Capital Group у школі №279 в Жулянах відбулося привітання та нагородження школярів 6 – 10 класів, які організували акцію «Чисті Жуляни» та взяли участь у прибиранні парків й скверів мікрорайону Жуляни. 

IMG 5002 1

«Мені дуже приємно, що наші діти долучаються до благоустрою району. Важливо з дитинства формувати хороші звички і шанобливе ставлення навколишнього середовища, рідного двору і міста. Я охоче підтримав таку прекрасну ініціативу школярів, які заслуговують на заохочення і подарунки. Тому, разом з представниками компанії, яка проводила роботи з благоустрою Жулян і допомагала громаді у проведенні весняних толок, ми підготували школярам приємні сюрпризи», - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський. 

IMG 4978 1

Представник компанії ZIM Capital Group Євген Негур подякував школярам за допомогу у прибиранні мікрорайону та передав школі футбольні, волейбольні та баскетбольні м`ячі.

«Діти, ми дякуємо вам за допомогу, яку ви надали нам у толоках! Ми намагаємося якомога більше робити для нашого району. Разом, ми зможемо зробити ще багато корисних справ для благоустрою нашого району. А щоб стимулювати Вас до занять спортом і здорового способу життя, ми даруємо Вам футбольні, волейбольні та баскетбольні м'ячі. Також всі класи отримають смачні солодощі», - зауважив Євген Негур. 

IMG 4994 1

За підсумками акції «Чисті Жуляни» від Дмитра Андрієвського й компанії ZIM Capital Group, під бурхливі оплески дітей, класам, які зібрали найбільшу кількість сміття  були вручені кубки переможців. Так, третє місце посіли учні 7-А класу, срібний кубок дістався 6-А класу, а золотий супер-кубок отримали учні 10 класу.

Керівник самоврядування школи №279 Олена Гаджилова подякувала народному депутатові та спонсорам проекту за підтримку акції та навчального закладу.

«Цю акцію ми робили всі разом – самоврядування нашої школи, самоврядування мікрорайону. І ми дякуємо всім, хто долучився до прибирання території. До роботи дійсно долучився кожен клас і Жуляни стали частішими», - наголосила керівник самоврядування школи своєму зверненні. 

IMG 4974 1

Наприкінці заходу була анонсована нова, цього разу вже творча акція для школярів – найближчим часом у школі відбудеться вокальний конкурс. Всі бажаючи можуть подати заявки. Найталановитіші конкурсанти отримають цінні подарунки від народного депутата України Дмитра Андрієвського та компанії  ZIM Capital Group. А переможець конкурсу – сертифікат на право запису композиції у професійну студію звукозапису. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online