Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро провели прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро провели прийом громадян


 

 SK 2072

11 квітня народний депутат Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці проспекту Відрадного, бульвару Івана Лепсе та вулиці Академіка Стражеска. Під час депутатського прийому 52 малозабезпечених мешканця району отримали матеріальну допомогу. 

 SK 2273

«Моя громадська приймальня працює вже 14 років, і ми завжди надавали допомогу мешканцям нашого району. Найбільший акцент робимо по двох напрямках – це благоустрій Солом`янського району та соціальний захист населення. Однією з найбільш гострих залишається проблема соціального захисту населення. Наприклад, з 2012 року в моїй громадській приймальні соціальну підтримку отримало понад 14 тисяч солом`янців.  Разом з депутатами Київради ми намагаємося якомога більше допомогти мешканцям району. В парламенті ми також працюємо над тим, щоб до літа на 10 відсотків збільшити соціальні стандарти, пенсії, мінімальні заробітні плати», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 2314

Також, народний депутат запросив солом`янців взяти участь у весняних толоках, які вже розпочалися у парках та скверах району.

«З кінця березня до кінця квітня у парках нашого району вже традиційно відбуваються толоки. Запрошую всіх взяти участь у толоці, яка відбудеться в парку «Орлятко» 16 квітня. Як і у минулому році це буде свято для мешканців району», - додав Дмитро Андрієвський. 

 SK 2087

Під час прийому мешканці скаржилися на незадовільний стан скверу на проспекті Відрадному по вулиці Михайла Донця. Голова Солом`янської райдержадміністрації Максим Шкуро дав відповідні доручення спеціальним службам з вимогою якомога швидше упорядкувати територію та підтримувати її у належному стані.  

«Протягом багатьох років території парків Солом`янського району не облаштовувалися і не реконструювалися. За останні 2 роки інфраструктура району почала розвиватися -  будівництво нового та реконструкції дитячих садочків, відновлення багатьох парків і скверів. Також, у нас вже стартував двомісячник благоустрою. Минулої суботи в парку «Відрадному» ми закладали Алею україно-грузинської дружби, де посадили 21 дерево ліщини у пам’ять про учасників мирного протесту, які загинули під час розгону багатотисячної мирної демонстрації у Тбілісі 9 квітня 1989 року. Стосовно парку по вулиці Донця, я вже дав відповідні доручення і профільні служби почали роботу над вирішенням цього питання», - зазначив Максим Шкуро. 

 SK 2438

Також голова району розповів про вже проведені та майбутні ремонти будинків та прибудинкових територій Солом`янського району.

«У минулому році ми відремонтували вже третину будинків, стільки ж буде виконано ремонтів і в цьому році. Найбільшу увагу буде приділено встановленню металопластикових вікон. Також, питання енергозбереження залишається  найважливішим у країні. Сьогодні продовжуються встановлення у будинках лічильників обліку тепла. Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі нашої команди – народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутатів Київради БПП «Солідарність», - додав Максим Шкуро. 

 SK 2340

Під час прийому до Голови Солом`янської райдержадміністрації Максима Шкуро звернулися мешканці з питаннями: завезення землі на бульвар Івана Лепсе, 54/26; ремонтів у під’їздах на проспекті Відрадному 6/1, 18-А та бульварі Івана Лепсе, 83; ввімкнення світлофора, встановленого на розі вулиці Миколи Чернишевського та проспекту Відрадного. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online