Головна / Новини / Профільним Комітетом розроблені Законопроекти, покликані зробити будівельну галузь одним з локомотивів розвитку української економіки, - Дмитро Андрієвський

Профільним Комітетом розроблені Законопроекти, покликані зробити будівельну галузь одним з локомотивів розвитку української економіки, - Дмитро Андрієвський


 SK 1880

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 11 квітня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на необхідності включення до порядку денного парламенту Законопроектів спрямованих на підтримку будівельної галузі, зокрема, опрацьованого профільним Комітетом проектом Закону № 3610 «Про внесення змін до Закону України «Про врегулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

 SK 2026

«Хочу повідомити, що в Комітеті відбулися Комітетські слухання щодо дерегуляції ведення бізнесу у будівництві. Нагадаю, що за рейтингом Світового банку, який визначає легкість ведення бізнесу, Україна займає 83 сходинку. Однак, при аналізі показників, які визначають ведення бізнесу у будівництві, наша позиція 137-ма та 140-ва. Комітетом підготовлено низку Законопроектів, які в разі їх прийняття, зможуть значно покращити ведення бізнесу у будівництві, а головне – зробити цю галузь одним з локомотивів розвитку української економіки. Тому, прошу врахувати пропозицію Комітету й включити до порядку денного опрацьований й підтриманий Комітетом Законопроект № 3610 «Про внесення змін до Закону України «Про врегулювання містобудівної діяльності». Сподіваюсь, на підтримку позиції Комітету», - наголосив у виступі Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 SK 2005

Також, народний депутат подякував народним депутатам за часткове врахування пропозицій профільного Комітету при складанні порядку денного.

«Три наші Законопроекти були враховані на ці два пленарних тижня», - додав Дмитро Андрієвський.

 SK 1991

Нагадаємо, 16 березня на засіданні Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства народні депутати підтримали пропозицію Дмитра Андрієвського стосовно ухвалення Законопроекту  № 3610 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт». 

Проект Закону передбачає продовження до 31 грудня 2016 року спрощеної системи прийняття в експлуатацію індивідуальних, а також садових та дачних будинків громадян та видачу відповідних документів на них.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online