Головна / Новини / Депутати БПП «Солідарність» передали ЖЕД № 906 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району» матеріали та електроінструменти

Депутати БПП «Солідарність» передали ЖЕД № 906 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району» матеріали та електроінструменти


455W1045

Вранці 7 квітня, з доброю новиною і корисними подарунками до ЖЕД №906 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району» завітали депутат Київради від БПП «Солідарність» Сергій Пилипенко і помічники народного депутата України Дмитра Андрієвського. На потреби ЖЕД №906 було передано електроінструменти (шуруповерт, випрямляч зварювальний, болгарку), лампи накалювання 500 шт., а також обрізну дошку, рейки, трубу профільну, електроди, фарби різних кольорів, тощо.

455W1003

«Сьогодні житлово-експлуатаційні організації, які обслуговують будинки, знаходяться у скрутному становищі. У зв’язку з недостатнім матеріально-технічним забезпеченням комунальних служб, часто виникають проблеми з функціонуванням ЖЕДів, і вони не можуть виконувати необхідні роботи через нестачу матеріалів та інструментів», - зазначив депутат Київради Сергій Пилипенко. «Тому, ми відгукнулися на звернення житлово-експлуатаційної дільниці №906, придбали та передали комунальникам необхідне обладнання та матеріали», - додав депутат.

455W1076

«Зусилля всієї нашої команди депутатів від Солом’янського району сьогодні спрямовані на підтримку житлово-комунального господарства району. Ми допомагаємо з ремонтами будинків, благоустроєм територій, встановленням дитячих майданчиків. Деякі масштабні проекти, як реконструкція озера і парку «Орлятко» - є прикладом державно-приватного партнерства, коли до реалізації проекту долучаються інвестори, підприємці і допомагають відновити важливий об’єкт соціальної інфраструктури району й міста», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online