Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Максимом Конобасом провели прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Максимом Конобасом провели прийом громадян


 

455W0463

4 квітня народний депутат Дмитро Андрієвський провів спільний прийом громадян разом з депутатом Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максимом Конобасом.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць: Антонова, Ушинського, Мішина, Керченської, Очаківської, Донецької, Єреванської.

Під час депутатського прийому 71 малозабезпечений мешканець району отримав матеріальну допомогу на загальну суму 37 000 гривень.  

Народний депутат підкреслив, що його приймальня в районі працює вже 14 років,  лише з 2012 року соціальну підтримку отримало понад 14 000 мешканців Солом’янського району.

455W0706

“Минулого року було спрямовано 150 мільйонів гривень на розвиток району. Вперше за 15 років побудовано новий дитячий садочок на Гарматній, виконано роботи з утеплення, термосанації дитячих садочків на вулицях Ніщинського і Виборзькій. До першого вересня поточного року ми побудуємо нову школу на вулиці Яблонської. Вже виконано реконструкцію будівлі поліклініки по проспекту  Комарова. Проведено реконструкцію скверів і парків: 3 сквери минулого року і 9 заплановано на 2016 рік”, - зазначив Дмитро Андрієвський. 

У свою чергу мешканці району звернули увагу депутатів на дефіцит дитячих садочків у районі. Як один із шляхів вирішення цієї проблеми, запропонували змусити орендарів звільнити приміщення дитячих садків, які їм раніше були передані в оренду.

У своїй відповіді Дмитро Андрієвський зазначив, що така робота в районі вже ведеться і кількість груп у дитячих садках збільшується.

Депутат також запросив мешканців району взяти участь у весняних толоках, які вже розпочалися у парках та скверах району.

455W0601

“Запрошую всіх взяти участь у толоці, яка відбудеться в парку “Орлятко” 16 квітня. Це буде, як і минулого року, свято для мешканців району”, - додав Дмитро Андрієвський.

Стосовно питання ремонтів житлового фонду, народний депутат зазначив, що минулого року було виконано ремонтні роботи у 256 будинках району на 2016 рік заплановано 300 будинків.

Депутат Київради Максим Конобас  прозвітував про виконання ремонтних робіт у будинках та встановлення лічильників тепла.

“У сквері по вулиці Антонова буде відновлено асфальтове покриття та  реконструйовано тротуари. Запрошую також всіх 9 квітня взяти участь у толоці у сквері на вулиці Мартиросяна”, - додав депутат Київради. 

Максим Конобас розповів, що крім ремонтів житлового фонду він також  опікується питаннями молоді району, підтримує музичний гурт та допоміг у реконструкції приміщення  боксерського клубу по вулиці Антонова, 14, наразі роботу клубу відновлено.

455W0550

“Радий повідомити, що вже відкрито ще одну мою депутатську приймальню на окрузі по вулиці Очаківській, 3/8”, - додав Максим Конобас.

Серед питань, з якими до депутатів звернулися мешканці району, було відновлення  благоустрою на прибудинковій території біля будинку 27 по Чоколівському бульвару та вулиці Мішина, 17. Депутат запевнив, що найближчим часом на ці ділянки буде завезено землю.

З проханням сприяти у здійсненні ремонтних робіт звернулися мешканці будинку 14 по вулиці Антонова.

Мешканців району також турбувало питання відновлення  руху автобусу № 71, який курсував від вулиці Ушинського до Львівської площі.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online