Головна / Новини / Підсумки роботи парламенту: вдосконалення системи контррозвідувальних заходів на державному кордоні, підтримка держшахт та шахтарів, підтримка фермерських господарств

Підсумки роботи парламенту: вдосконалення системи контррозвідувальних заходів на державному кордоні, підтримка держшахт та шахтарів, підтримка фермерських господарств


 

455W9761

«Внесення змін до Законопроекту «Про контррозвідувальну діяльність» сприяє побудові потужної і ефективної системи контррозвідувальних заходів на українсько-російській ділянці державного кордону. Тепер, Законом передбачено залучення до контррозвідувальної роботи представників Державної прикордонної служби України. Така багаторівнева та узгоджена взаємодія прикордонників і Служби безпеки України забезпечить успішні превентивні та наступальні дії нашої держави з охорони та оборони державного кордону України, захисту національної безпеки на державному кордоні України. До речі, ухвалений Законопроект був підтриманий і нашою Службою безпеки», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Для продовження можливості подавати для обчислення пенсії довідку про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд народні депутати ухвалили Закон «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії». 

455W0253

 Народні депутати ухвалили  зміни до Держбюджету – 2016 та перенаправили 350 мільйонів гривен бюджетних коштів, виділених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на підтримку державних вугледобувних підприємств.

Також парламентарі прийняли Закон «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» щодо працівників калієво-магнієвих та озокеритних копалень».

«Законом передбачено поширити пільги, передбачені Законом про престижність шахтарської праці на шахтарів, які видобувають калієво-магнієві і магнієві солі, озокеритні та магнієві  руди. Зокрема, йдеться про право на пенсію близько для 400-а чоловік за віком на пільгових умовах. Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року. Кабінет міністрів України в місячний строк з дня опублікування Закону має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом», - розповів Дмитро Андрієвський.  

455W0055

Народні депутати ухвалили Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

«Фермерський рух в Україні це той фундамент, який дозволить з новою інтенсивністю розвивати аграрний сектор, створювати на селі робочі місця і розширювати як перелік, так і підвищувати якість сільгосппродукції. В нашій країні досі не сформовані належні канали збуту виробленої населення України сільськогосподарської продукції, зокрема: овочів, молока, м`яса великої рогатої худоби, свиней. А різниця в цінах реалізації за офіційними та неофіційними каналами за експертними оцінками, значно різняться. У зв`язку з цим обсяги тіньового ринку в секторі селянських господарств останніми роками значно зросли. За експертними оцінками, за неофіційними каналами продається більш як 80% овочів, 60% м`яса і 40% молока. При цьому ще кілька років тому ці показники були на 10-15% нижче. Ухвалення Законопроект надає можливість селянським господарствам стати повноцінними учасниками аграрного ринку. Так, вони отримають усі пільги, які зараз мають сільськогосподарські підприємства, більший соціальний захист членів таких господарств та інше. Це зменшить тіньову складову ринку і збільшить надходження до бюджету», - пояснив Дмитро Андрієвський.

455W0430

Також, був ухвалений Закон «Про внесення змін до Закону України «Про кінематографію».

У вівторок парламентарі визначили представників від Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань та кандидатур до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

 SK 1416

Народні депутати затвердили Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо засудження порушень прав і свобод кримськотатарського народу.

Також парламент надав згоду на звільнення Президентом України Шокіна В.М. з посади Генерального прокурора України та прийняли Постанову «Про проведення парламентських слухань на тему: «Професійна освіта, як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу країни: проблеми та шляхи вирішення».  

У середу була ратифікована Угода між урядами України та Словацької Республіки про безоплатну передачу гелікоптера Мі-8ПС-9.

AKUZ0189

За основу були прийняті Законопроекти:

«Про охорону культурної спадщини» (щодо збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)

Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини» (щодо надання об'єктам підводної культурної спадщини статусу Морського меморіалу)

«Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку)»

«Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти»

 «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури»

«Про страхування»

«Про фінансову реструктуризацію» та інші. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online