Головна / Новини / Школярі 1 – 4 класів та діти вразливих категорій 5 - 11 класів мають безоплатне харчування у столичних школах, - Дмитро Андрієвський

Школярі 1 – 4 класів та діти вразливих категорій 5 - 11 класів мають безоплатне харчування у столичних школах, - Дмитро Андрієвський


Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвськй отримав відповідь від Голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка на депутатський запит стосовно забезпечення у 2016 році пільговим харчуванням учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх закладів міста Києва за кошт місцевого бюджету.

Згідно з відповіддю, усі учні 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, у 2016 році забезпечуються безоплатним харчуванням.

 

Vidpovid harch 1

Vidpovid harch 2

«З метою соціального захисту дітей, учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, зміцнення та збереження їх здоров'я відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.02.2016 № 59 «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва» у 2016 році здійснюється безоплатне харчування з одноразовим режимом учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів», - йдеться у відповіді КМДА.

Також, з місцевого бюджету по галузі «Освіта» на 2016 рік передбачено видатки сумою 151,8 мільйонів гривен на безоплатне харчування учнів з числа деяких вразливих категорій. Крім того, планується виділити додатково 35 мільйонів гривен.

У відповіді також зазначено, що безоплатне харчування у школах м. Києва мають також учні 5 – 11 класів: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладах; учні із числа дітей-інвалідів; учні із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям". Учні 5 – 11 класів із сімей учасників Антитерористичної операції та дітей з сімей загиблих (померлих) учасників Антитерористичної операції.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online