Головна / Новини / Солом`янські школярі долучилися до міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі» та встановили новий рекорд

Солом`янські школярі долучилися до міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі» та встановили новий рекорд


 

 SK 1179

За підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата Київради від БПП «Солідарність» Миколи Негрича учні спеціалізованої школи №115 ім. І. Огієнка Солом`янського району долучилися до міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі» та встановили рекорд «Найбільша карта Іспанії виготовлена дитячими руками, заради миру у всьому світі».

На акції був присутній ініціатор проекту Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, також, до заходу долучилися заступник мера столиці Володимир Прокопів, уповноважені представники книги рекордів України, представники бізнесу і громадськості.

 SK 0924

«Приємно підтримати і приєднатися до такого дуже важливого і красивого заходу. Немає більшої біди і зла ніж війна. Але тільки побачивши війну своїми очами розумієш на скільки важливо підтримувати мир, боротися за нього. Впевнений, що ця карта, яку сьогодні створять наші діти, стане посланням миру від Солом'янки, від міста Києва, від всієї України до наших європейських партнерів. Єдине чого прагне український народ, аби на нашу землю прийшов мир. Мені хотілося б подякувати усім організаторам, нашим європейським партнерам, окремо подякувати угорським   друзям, які надають можливість відпочинку і оздоровлення українських діток. У свою чергу ми робимо все для того, аби навчання наших дітей було цікавим й насиченим яскравими подіями. І надалі будемо всебічно підтримувати ініціативи наших школярів. Я щиро вітаю наших молодих патріотів з цим заходом!», - наголосив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 0852

Присутні побачили відео-презентацію проекту «Діти за мир у всьому світі!», всі разом наклеїли паперових голубів миру на мапу Іспанії, написали на них свої імена та побажання.

За словами ініціатора проекту Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня проект «Діти за мир у всьому світі» дає можливість дітям вивчити європейські цінності і зрозуміти, для чого їхні батьки відстоюють незалежність та цілісність України.

 SK 0989

«Я тільки що повернувся з Будапешту, де наприкінці грудня в угорському парламенті наші діти разом з українськими дітьми, які приїхали з зони АТО, наклеювали голубів миру на карту Угорщини. Я думаю, що всім зрозуміло, що діти хочуть жити у мирі, а ми дорослі повинні це забезпечити. Проект продовжується і ми намагаємося вам допомогти. Сподіваюсь наприкінці травня ми зможемо організувати велику виставку», - зауважив посол Угорщини. 

Створена українськими школярами «Мапа миру» буде презентована у місті Мадрид в Іспанії. Також, в рамках реалізації проекту заплановані презентації із передачею карт миру в 35 країн світу, серед яких всі країни Євросоюзу та інші країни, які мають бажання підтримати мир в Україні та світі.

Від імені Київської міської ради гостей та маленьких солом`янців привітав заступник мера столиці Володимир Прокопів.

«Ми горді такими дітьми, і тим, що вам не байдужі питання миру. Мир – це питання сьогодні номер один, і важливо, що цим опікуються діти і роблять це креативно. Впевнений, що сьогоднішня карта внесе свою лепту в те, аби в нашій країні запанував мир», - наголосив Володимир Прокопів.

 SK 0781

Депутат Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Негрич висловив вдячність угорській стороні за ініціативу та можливість долучитися до цієї важливої міжнародної акції. 

«Ми вже більше року співпрацюємо з угорською стороною, вже відправили дітей на лікування. За це велика вдячність угорській стороні, яка нам допомагала. Якщо буде мир – буде стабільність і розвиток нашої країни! Приємно, що такий захід відбувається саме у Солом'янському районі столиці», - зауважив Микола Негрич.

У своєму виступі директор спеціалізованої школи №115 Тетяна Кисіль подякувала депутатському корпусу Солом`янського району столиці за проведення заходу.  

«Сьогоднішній захід, мабуть, найголовніший серед усіх заходів, адже зібралися ми заради миру. Мир в усьому світі – це золоте, тепле, світле слово. Приємно, що ми змогли долучитися до цього заходу, і ми вдячні  за підтримку нашому депутатському корпусу, які розуміють важливість подібних акцій і завжди надають нам допомогу», - наголосила Тетяна Кисіль.

Після того, як рекорд зафіксували офіційно, всі учасники події отримали сертифікати.

 SK 1097

Також представники Книги рекордів вручили диплом народному депутату Дмитру Андрієвському за сприяння у встановленні рекорду України: «Масові заходи» - «Найбільша карта Іспанії виготовлена дитячими руками, заради миру у всьому світі».

Довідка: Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував 1 грудня 2015 року в Україні, офіційне відкриття відбулось 19 грудня 2015 року в місті Івано-Франківськ. Також, ведуться попередні переговори про можливість направлення дітей учасників АТО та внутрішніх переселених осіб, дітей-сиріт зі всієї України на оздоровлення у країни-учасниці даного проекту влітку 2016 року. Наприклад, Угорщина уже готова прийняти та профінансувати оздоровлення та відпочинок близько 1000 українських дітей.

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online