Головна / Новини / Вдосконалюючи законодавство ми можемо значно спростити життя наших громадян, - Дмитро Андрієвський

Вдосконалюючи законодавство ми можемо значно спростити життя наших громадян, - Дмитро Андрієвський


 SK 0356

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 28 березня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на необхідності розгляду Законопроекту № 3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт», який передбачає продовження до 31 грудня 2016 року спрощеної системи прийняття в експлуатацію індивідуальних, а також садових та дачних будинків громадян та видачу відповідних документів на них.

 SK 0497

«Я пропоную внести у порядок денної наступної сесії  Законопроект № 3696, який напрацював Комітет. Закон стосується продовження терміну спрощення оформлення будинків для громадян. Я впевнений, що низка таких Законопроектів зможуть значно покращити життя наших українців», - наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата врегулювання складної ситуації у галузі житлово-комунального господарства залежить від політичного рішення, адже профільний Комітет вже підготував низьку Законопроектів у тому числі і тих, які мають значно зменшити вартість житлово-комунальних тарифів. 

 SK 0426

«Хочу поінформувати, що Комітетом напрацьовано низьку Законодавчих актів щодо житлово-комунальних тарифів. Законопроекти – від мораторію на стягнення пені штрафів до інших Законів, які значно зможуть зменшити собівартість надання житлово-комунальних послуг, а як наслідок, зменшити житлово-комунальні тарифи. Ці проекти Законів Комітетом відпрацьовані, готові до реєстрації і внесення у залу Верховної Ради, як тільки буде прийнято політичне рішення», - додав Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, 16 березня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства народні депутати підтримали пропозицію Першого заступника Голови Комітету Дмитра Андрієвського стосовно прийняття Законопроекту  № 3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

Заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства неодноразово наголошував на необхідності ухвалення прийнятого за основу важливого Законопроекту № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг. 

Також, народний депутат неодноразово звертав увагу на доцільності ухвалення розробленого профільним Комітетом та прийнятому у першому читання  Закону №1581-д  «Про житлово-комунальні послуги», який надає громадянам більше прав і можливостей здійснювати ефективне управління своїм житлом.

Крім того, Дмитро Андрієвський з метою збереження історико-культурних заповідників наголошував на необхідності удосконалення законодавчого механізму охорони об’єктів культурної спадщини та наголошував на необхідності доповнити Законопроект № 1553 «Про охорону культурної спадщини» проектом Закону № 2225-а стосовно збереження об'єктів культурної спадщини тощо.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online