Головна / Новини / Вийти з політичної кризи ми можемо тільки об'єднуючи зусилля, - Дмитро Андрієвський

Вийти з політичної кризи ми можемо тільки об'єднуючи зусилля, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 4472

«Зараз у країні відбувається дуже жорстка політична криза - Уряд, який втратив довіру громадян України та Коаліції, якої фактично сьогодні нема. І питання не у тому, щоб змінити прем`єра Яценюка. Дійсно, у нас було прийнято багато позитивних рішень у парламенті і в Уряді, але на сьогодні будь-які рішення, які пропонує цей Уряд не мають підтримки депутатського корпусу. Однак, починати потрібно з доопрацювання Коаліційної Угоди, щоб ми чітко бачили, який у нас план дій. Якщо політична частина Угоди була фактично виконана, то економічна серйозно пробуксовує. Ми делегували своїх колег-депутатів у робочу групу і така робота продовжується. Країна у нас одна, і вийти з цієї кризи ми можемо тільки разом. Нам потрібно об'єднувати зусилля», - наголосив в ефірі «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами парламентаря, політики повинні робити акцент саме на питаннях, які будуть об’єднувати країну. 

IMG 4475

Також, народний депутат наголосив, що до 29 березня фракції ще мають час, аби знайти спільне рішення та узгодити доповнення до Коаліційної Угоди.

«До вівторка є час, який ми повинні використати для того, щоб сформувати пропозиції до Коаліційної Угоди. Потрібно чітко бачити – яким чином і коли, як буде змінюватися законодавство, яким чином буде рухатися країна. Всі міністри будуть призначені тільки після консультацій з фракціями, які делегують політиків в Уряд і будуть нести за них відповідальність. Це саме і є визначення політично-коаліційного Уряду, який спирається на парламент. Тому, потрібно казати про питання, які нас будуть об'єднувати”, - додав Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання телеглядачів стосовно діяльності народних представників і їх готовності піти у відставку, Дмитро Андрієвський зауважив, що кожен політик повинен бути готовим до завершення своєї діяльності, адже немає постійних народних депутатів чи міністрів.

IMG 4477

«Я депутат мажоритарник, обраний у Солом'янському районі Києва. Потрапив у парламент завдяки підтримці 50-ти тисяч моїх виборців. За цей час, 17 тисяч моїх виборців отримали соціальну підтримку. Також,  вперше за 15 років у Солом'янському районі був побудований новий дитячий садочок, йдуть реконструкції інших, до 1 вересня побудуємо ще нову школу. Тому, мені немає чого соромитися. Політик теж повинен працювати зі своєю громадою. Наприклад, цей тиждень у нас - робота на окрузі. На особистому прийомі у мене було 124 людини», - відповів Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться

https://www.youtube.com/watch?v=0TjDkcl_RoI&list=PLK9RsUMF8sN7iezXXIsxJnCZRx6ixjA18&index=1

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online