Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Миколою Негричем провели прийом громадян


 

 SK 9934

24 березня народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради БПП «Солідарність» від Солом’янського району Микола Негрич провели спільний прийом громадян.

До громадської приймальні депутата прийшли мешканці вулиць Волгоградської та Стадіонної. Під час прийому 24 мешканці району отримали матеріальну допомогу.

«Важливо, що до вирішення проблем соціального захисту мешканців Солом’янського району сьогодні активно долучаються наші депутати Київради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Працюючи командою, разом ми можемо зробити значно більше. Наприклад, за той час що я працюю народним депутатом вже понад 14 000 солом’янців отримали соціальну підтримку. В парламенті ми також працюємо над тим, щоб до літа на 10 відсотків збільшити соціальні стандарти, пенсії, мінімальні заробітні плати», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 9974

На прийомі парламентар ще раз закликав мешканців району не зволікати з оформленням субсидій, адже на такі виплати у 2016 році передбачено 35 мільярдів гривень, та пояснив процедуру їх оформлення.

Також Дмитро Андрієвський відповів на запитання мешканців стосовно тарифів на житлово-комунальні послуги та реформи галузі житлово-комунального господарства.

«Наш профільний Комітет сьогодні працює над законодавчим забезпеченням реформування галузі житлово-комунального господарства. Готуємо до другого читання законопроект «Про житлово-комунальні послуги». Це дуже важливі законодавчі ініціативи. Мета нового Законопроекту – забезпечення прозорості нарахування тарифів, якість послуг, і щоб кожен громадянин розумів, за що він платить кожну гривню», - пояснив народний депутат. 

 SK 0033

Депутат Київради Микола Негрич наголосив, що і надалі буде докладати максим зусиль для допомоги мешканцям району та розвитку інфраструктури Солом`янки. 

«Складна соціально-економічна ситуація в нашій країні відбивається на кожному українцю. Тому, ми намагаємося максимально допомогти мешканцям нашого району. Крім того, ми продовжуємо займатися благоустроєм Солом`янського району – ремонтувати сходові клітини, асфальтувати прибудинкові території, відкривати нові дитячі садочки і школи, відновлювати парки й сквери. Робимо все, щоб наш район став максимально комфортним», - зауважив Микола Негрич.  

 SK 0203

Під час прийому до депутатів звернулися мешканці вулиці Вогоградської з проханнями: відремонтувати будинок з тріщинами та встановити дитячий майданчик з маленьким парканом на вулиці Волгоградській, 4; прибрати МАФ біля школи, працівники якого продають алкогольні напої дітям; вирішити питання з перерахунком послуг на газ, яке не відбувалося через встановлення лічильника «Київенерго» на вулиці Волгоградська, 9 та 15; привести до ладу порожнє приміщення, що на балансі Південно-західної залізниці, організувати приміщення для зустрічей з пенсіонерами Солом`янскього району. 

 SK 0067

Також, мешканці району відзначили позитивні результати роботи депутатів БПП «Солідарність» та подякували народному депутату за турботу. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online