Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті найбільшої будівельної виставки в Україні InterBuildExpo 2016

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті найбільшої будівельної виставки в Україні InterBuildExpo 2016


 

 SK 9468

У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось урочисте відкриття Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo.

У професійному будівельно-інвестиційному форумі беруть участь більше 500  компаній з 10-ти країн світу і практично з усіх регіонів України. 

 SK 9492

«Мені дуже приємно вітати відкриття цього потужного будівельно-інвестиційного форуму від імені Верховної Ради України. Надзвичайно важливі й складні завдання стоять перед будівельною галуззю, і всі ми чітко розуміємо, що саме від роботи цієї галузі багато в чому залежить добробут українців і розвиток нашої економіки. Ці завдання нам потрібно виконувати в умовах, коли держава витрачає частину свого бюджету на безпеку й оборону. І найбільший наголос ми робимо як раз на залученні інвестицій, як внутрішніх, так і міжнародних у будівельну галузь. В цьому напрямку ми бачимо основну роботу нашого профільного Комітету і Міністерства. Ще одним напрямком роботи Верховної Ради є питання децентралізації і багато конкретних речей вже зроблено зокрема у будівництві», - зауважив у привітанні Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 SK 9755

«За останні декілька років ми пройшли вражаючий шлях і значно покращили позиції України у рейтингу сприятливості ведення бізнесу Doing Business – можливостей залучення інвестицій в Україну. Наприклад, тільки за останні роки кількість дозвільних процедур скоротилася з 32-х до 9-ти, а термін проходження дозвільних процедур з 416-ти днів до 60-ти. Це позитивні зміни, які відмічають й наші партнери. Однак, на превеликий жаль ще не вирішеною залишилася проблема вартості отриманих дозвільних послуг, яка в Україні складає майже в 10 разів більше ніж у Європейській спільноті. Для того, аби підтримати будівельну галузь, Уряд України і Верховна Рада робить все, аби законодавчо врегулювати низку питань для прискорення розвитку будівельної галузі. До речі, Закони, які передбачають значне скорочення так званої пайової участі вже зареєстровані у Верховній Раді. Впевнений, це позитивно відобразиться на веденні будівельного бізнесу, а як наслідок і на залученні інвестицій у цю галузь» – додав Дмитро Андрієвський.

 SK 9548

Від імені віце-прем`єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка присутніх привітав його заступник Максим Малашкін. 

 SK 9772

«Приємно бачити, що навіть у складних умовах, будівельна галузь зберігає той темп, який вона набрала і продовжує пропонувати нам інновації в області будівництва. На виставці у нас є представники і іноземних компаній. Це говорить про те, що ринок України є досить відкритим, цікавим для іноземних інвестицій. Також, як вже зазначав Дмитро Андрієвський, ми проводимо відповідну політику і по дерегуляції будівельної галузі. Шлях спрощення дозвільних процедур буде продовжуватися. Бажаю всім успіхів і взаємовигідних контрактів», - наголосив Максим Малашкін. 

 SK 9635

На відкритті будівельного форуму були запрошені Надзвичайний і повноважний посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко, Президент будівельної палати України Петро Шилюк, комерційний радник посольства Республіки Туреччини в Україні Хайдар Кочак, управляючі партнери та представники іноземних та українських компаній.

На брифінгу, народний депутат України Дмитро Андрієвський додав, що у Державному бюджеті, на жаль, не вдалося у повному обсязі врахувати фінансування всіх бюджетних програм, однак сьогодні у профільному Комітеті знаходиться на доопрацюванні проект Закону «Про орендне житло», який у разі ухвалення надасть поштовх для розвитку будівельної сфери в Україні.  

 SK 9795

«Це серйозний Законопроект, у разі його прийняття і в разі створення відповідної державної інфраструктури, він надасть серйозний поштовх для розвитку будівельної галузі. Також, щодо реконструкції кварталів малоповерхової забудови. Дуже складне законодавче забезпечення цього процесу, але у місті Києві, у Солом`янському районі, декілька таких проектів вже розпочато», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Підтримку у підготовці й проведенні форуму надало Міністерство регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України, Будівельна палата України та інші.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online