Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро провели прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро провели прийом громадян


 

455W9094

21 березня народний депутат Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро. До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць: М. Донця, проспекту Відрадного, вул. Ак. Стражеска, бульв. І. Лепсе, вул. Ак. Білецького. Під час депутатського прийому 92 малозабезпечених мешканця району отримали матеріальну допомогу на загальну суму 46 000 грн.

455W9272

«Більшість питань, з якими до мене звертаються громадяни, стосується соціальної допомоги, матеріального забезпечення. Проблема соціального захисту населення, зокрема підтримка пенсіонерів, малозабезпечених мешканців району, залишається однією з найбільш гострих. За той час, коли я є депутатом, понад 12 тисяч моїх виборців отримали матеріальну допомогу, в тому числі, за рахунок міських програм. Ми працюємо над тим, щоб до літа на 10 % збільшити соціальні стандарти, пенсії, мінімальні заробітні плати, прожитковий мінімум. Також, для ефективної роботи і максимально швидкого реагування на проблеми мешканців, на свої депутатські прийоми я запрошую депутатів Київради від Солом’янського району та голову Солом`янської РДА», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

455W9296

Парламентар відповів на запитання мешканців щодо нарахування тарифів на житлово-комунальні послуги, та ще раз наголосив на важливості оформлення субсидій, пояснив просту процедуру їх оформлення і закликав не зволікати, адже на такі виплати у 2016 році передбачено 35 мільярдів гривень.

Також, Дмитро Андрієвський надав роз’яснення стосовно законопроекту про житлово-комунальні послуги, який вже відпрацьовано профільним комітетом і подано на розгляд парламенту у другому читанні. 

455W9319

«Головне наше завдання – забезпечити прозоре ефективне законодавство з регулювання житлово-комунальних послуг. Запропонований нашим профільним Комітетом й прийнятий у першому читанні Законопроект «Про житлово-комунальні послуги» встановлює новий підхід до проблем, що накопичилися десятиліттями у житлово-комунальній сфері. У Законі вперше в історії України споживач є соціально захищеним. Ми врахували і якість надання послуг. Вперше вводиться цілий блок перевірки якості комунальних послуг, вирішується питання прозорості житлово-комунальних тарифів тощо. Це надзвичайно важливий Законопроект, який захищає саме споживачів», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Голова Солом`янської райдержадміністрації Максим Шкуро розповів про кількість вже виконаних робіт у Солом`янському районі та плани на 2016 рік. 

455W8980

«Минулого року нами було виконано багато робіт з ремонту будинків та міжбудинкових проїздів. Проведено ремонти в більш ніж 230 хрущівках, в більшості встановлено металопластикові вікна. Виконано реконструкцію будівлі поліклініки по проспекту Комарова, вже виконано зовнішні роботи, цього року заплановано виконання внутрішніх робіт. Наведу для порівняння лише декілька цифр: у 2013 році було виконано ремонти на 13 об’єктах, а у 2015 на 317-ти, а це ремонти в будинках, відкриття скверів, дитячих садків», - зазначив Максим Шкуро.

455W9135

«Вперше за 15 років інфраструктура Солом`янки почала розвиватися. Ремонти сходових клітин, внутрішньобудинкових мереж та асфальту на прибудинкових територіях ми продовжимо і цього року. Нещодавно ми відкривали оновлений дитячій садочок на вулиці Петра Ніщинського. Там була проведена масштабна реконструкція, зроблена термосанація. В нашій програмі на цей рік заплановано будівництво нової школи на вулиці Тетяни Яблонської та дитячий садочок на бульв. І. Лепсе. Також, ще у двох дитячих садочках ми зробимо термосанацію», - додав  голова району. 

455W9073

Під час прийому до депутатів звернулися мешканці вул. Г. Севастополя, 36/1, бул. І. Лепсе, 75 просили встановити вікна в будинку, скаржились на великий інтервал руху автобусу № 2. Мешканці будинку на вул. Ак. Білецького звернули увагу на необхідність виконання робіт з укріплення опірних конструкцій будинку. В буд. № 52 по бул. І. Лепсе мешканці просили зробити ремонт в під’їзді, встановити вікна, здійснити ремонт асфальтового покриття прибудинкової території. Мешканці буд. № 28-А по пр-ту Відрадний звернулися з проханням виконати роботи з ремонту даху, під’їзду та встановити вікна. Здійснити ремонт асфальтового покриття міжквартального проїзду та ремонт в під’їздах просили  мешканці вул. Ак. Стражеска, 9. Укріпити торцеві стіни будинку просили мешканці вул. Донця, 20.

455W9259

У той же час зі словами подяки за ремонт будинків, асфальтового покриття і відновлення роботи бювету до депутатів звернулися мешканці будинків по вул. М. Донця. Мешканці пр-ту Відрадного подякували за ремонт асфальтового покриття на прибудинковій території.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online