Головна / Новини / Є два виходи з кризи – створення технічного Уряду на чолі з Яресько або політичного Уряду на чолі з Гройсманом, - Дмитро Андрієвський

Є два виходи з кризи – створення технічного Уряду на чолі з Яресько або політичного Уряду на чолі з Гройсманом, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 4351 1

«Ситуація в країні зараз дуже складна. Вихід з неї може бути наступним – або парламент сформує сталу Коаліцію і політичний Уряд, або технічний Уряд. До речі, технічні Уряди вже були у міжнародній практиці. Так часто роблять, коли парламент не може дійти згоди і сформувати політичний Уряд. Тоді, парламент не втручається у діяльність цього Уряду, і він діє обмежений час. Такі приклади були в Італії – це Уряд Монті, у Греції. Такий шлях може пройти й Україна. При формуванні політичного Уряду, представники політичних сил, які формували Коаліцію, наповнюють Уряд відповідними пропозиціями й кадрами і беруть на себе політичну відповідальність за діяльність того чи іншого міністра», - розповів в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від «Блоку Петра Порошенка Дмитро Андрієвський.

За словами політика, на наступному тижні відбудеться з`їзд фракції «Блоку Петра Порошенка», де буде обговорена програма стратегії розвитку країни та основні кандидати на посаду Прем`єр-міністра.

IMG 4344 1

«На наступному тижні ми проведемо з`їзд, де запропонуємо своє бачення й стратегію розвитку країни, а також свої пропозиції щодо кандидатів на посаду Прем'єр-міністра. Є дві кандидатури, вони сьогодні обговорюються. Якщо Уряд технічний, то кандидат - міністр фінансів Наталя Яресько, якщо політичний – пропонується спікер парламенту Володимир Гройсман. У нас є декілька шляхів виходу з цієї кризи, впевнений, протягом максимум двох тижнів ми його знайдемо, беручи на себе відповідальність», - додав Дмитро Андрієвський.  

Детальніше дивись: http://youtu.be/zQK_GT_ToX4

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online