Головна / Новини / Профільний Комітет підтримав пропозицію Дмитра Андрієвського щодо прийняття Законопроекту «Про регулювання містобудівної діяльності»

Профільний Комітет підтримав пропозицію Дмитра Андрієвського щодо прийняття Законопроекту «Про регулювання містобудівної діяльності»


 

455W8123

16 березня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

На засіданні народні депутати підтримали пропозицію Першого заступника Голови Комітету Дмитра Андрієвського стосовно прийняття Законопроекту  «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт». 

455W8228

«Проект Закону передбачає продовження до 31 грудня 2016 року спрощеної системи прийняття в експлуатацію індивідуальних, а також садових та дачних будинків громадян та видачу відповідних документів на них. Оскільки кожного року парламент приймає таке рішення, але у зв`язку з тривалою підготовкою органами виконавчої влади відповідних підзаконних актів, громадяни не встигають оформити свої будинки доцільно продовжити зазначений термін зразу на 2 роки», - пояснив  Перший заступник Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

Також члени Комітету підтримали Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення безпідставного видалення зелених насаджень». Проект Закону повертає право органам місцевого самоврядування вирішувати питання щодо долі зелених насаджень при будівництві.

Разом з тим, народні депутати не підтримали та висловили численні зауваження стосовно проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо земельних ділянок багатоквартирних будинків».

455W8072

Члени профільного Комітету, зауважили, що розробка законодавства стосовно врегулювання цього питання була доручена Кабінету міністрів при прийнятті Закону «Про особливості  здійснення права власності в багатоквартирному будинку», однак Уряд проігнорував зазначене доручення.

На засіданні Комітету були затверджені Рекомендації Комітетських слухань з питань дерегуляції ведення бізнесу в будівництві.

Нагадаємо, 17 лютого відбулися Комітетські слухання на тему «Дерегуляції ведення бізнесу в будівництві», під час яких Дмитро Андрієвський наголосив, що сьогодні парламентарі працюють над створенням відповідного законодавства, яке буде врегульовувати питання вартості процедур у будівництві та сприяти спрощенню умов ведення бізнесу у будівельній галузі.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online