Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та команда депутатів Київради привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

Дмитро Андрієвський та команда депутатів Київради привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом


 SK 7346

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради «Блоку Петра Порошенка» від Солом’янського району столиці привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом.

 SK 7506

На урочисті заходи у Центр дитячої та юнацької творчості Солом`янського району були запрошені працівники ЖКГ Солом`янського району, голова та члени профспілки житлово-комунального господарства, директори комунальних підприємств Солом`янського району. 

 SK 7377

«Мені надзвичайно приємно вітати тих, хто робить життя у нашому рідному Солом'янському районі більш красивим, безпечним, комфортним. Сьогодні, підводячи підсумки, згадуючи минулий рік, ми бачимо перші результати нашої спільної серйозної й системної роботи. Вперше в районі розпочаті масштабні роботи по ремонтах житлового фонду, масове встановлення лічильників, ремонти і реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, будівництво нового дитячого садочка. Багато чого нам вдалося зробити і нам є про що звітувати, є чим пишатися. І все це нам вдалося зробити разом в умовах хронічного дефіциту фінансування, в умовах, коли країна витрачає більшість коштів свого бюджету на оборону і захист від зовнішнього агресора. Звичайно, це тільки перші кроки, і попереду ще дуже багато роботи», - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 7517

«Ніхто крім нас з Вами не прибере сміття у подвір’ї, не зробить ремонт у під`їзді, не побудує нову школу, новий міст. Всі ці роботи заплановано нами на поточний рік. І скільки б не було грошей у бюджеті, які б не приймалися програми, ми чітко розуміємо, що головними у житлово-комунальному господарстві є Ви, ті хто обрали цю роботу своєю долею. Бажаю Вам вдячності тих, заради кого Ви працюєте кожен день, успіхів, миру й перемоги!», - додав народний депутат.

Працівники ЖКГ Солом`янського району отримали Грамоти та цінні подарунки  від Першого заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитра Андрієвського, подяки від голови Солом’янської РДА Максима Шкуро та грошові премії від депутатів Київради. 

 SK 7611

«Я радий всіх вітати з професійним святом. Дійсно, на Ваших плечах лежить важка праця, а головне, є результати нашої роботи. Ми з Вами вже побудували і відремонтували у нашому районі в десятки разів більше, ніж було зроблено за багато попередніх років разом взятих. І я хочу подякувати Вам за Вашу працю», - зазначив Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. 

 SK 7708

Депутати Київради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Пилипенко, Максим Конобас та Андрій Андрєєв вручили знаки пошани, подяки та грошові премії за сумлінну працю працівникам ЖКГ Солом'янського району міста Києва.

Урочистий концерт відкрив народний художній колектив Джаз-бенд «Крок».

У свою чергу Голова Ради Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Віктор Сурмак подякував народному депутатові та голові районної адміністрації за підтримку працівників ЖКГ Солом`янського району.

«Як приємно сьогодні бачити в залі наших соціальних партнерів, які піклуються про Вас – це депутат Верховної Ради України, голова Солом`янської райдержадміністрації, директори підприємств. Спасибі їм. У Вас зразковий район! А ми й надалі будемо захищати Ваші соціальні інтереси», - зауважив у привітанні  Віктор Сурмак.  

 SK 7753

Подарунком до професійного свята для гостей став концерт, підготовлений творчими колективами району. Присутні в залі насолоджувалися танцювальними і акробатичними номерами від художніх колективів: ансамблю сучасного та стилізованого танцю «Пектораль», шоу-групи «Альтана», циркової студії «Арена», естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин» та Ансамблю грузинських народних  танців «Іберіелі».

З музичними номерами комунальників вітали Київський академічний камерний хор «Хрещатик» під керівництвом заслуженого артиста України Павла Струця та музично-драматичний Циганський театр «Романс». 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online