Головна / Новини / Ми готові голосувати за відставку прем`єра, коли буде відома кандидатура на його посаду, - Дмитро Андрієвський

Ми готові голосувати за відставку прем`єра, коли буде відома кандидатура на його посаду, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 4251

«Я був одним з тих депутатів, які три тижні тому не підтримали відставку Яценюка. І тоді я чітко заявив свою позицію на фракції, на мій погляд, голосувати за відставку не маючи кандидатури людини, яка зможе очолити Уряд і сформувати його – це ставити хрест на співпраці з міжнародною спільнотою, на виконанні бюджету! Голосувати можна тільки тоді, коли ми чітко розуміємо хто і коли буде формувати новий Уряд. На сьогодні є декілька таких кандидатур, і у тому числі, на фракції ми будемо їх обговорювати. Рішення звичайно, з'явиться тоді, коли ми на фракції проголосуємо за конкретну кандидатуру, яка отримає підтримку нашої фракції. З цього ми виходимо, рахуючись з позицією наших партнерів. І нема мови велика фракція чи маленька – «Самопоміч», «Батьківщина», «Радикальна партія Олега Ляшка» – це ті фракції, які разом з «Народним фронтом» і «Блоком Петра Порошенка» формували Коаліцію «Європейська Україна», і ми шукаємо їхньої підтримки», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

За словами Дмитра Андрієвського народні депутати попередньо обговорюють три кандидатури, які користуються повагою і підтримкою парламентарів та західних партнерів України – це Міністр фінансів України Наталя Яресько, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман і Міністр закордонних справ Павло Клімкін, однак остаточне рішення буде прийнято на фракції. 

«Я і мої колеги готові голосувати за відставку Арсенія Яценюка і його Уряду, коли ми будемо знати відповідну кандидатуру, коли буде прийнято рішення фракції про підтримку нової кандидатури на посаду прем'єр-міністра. Обговорюються кандидатури Володимира Гройсмана, Наталі Яресько, ще декілька кандидатур, у тому числі, діючий Міністр закордонних справ. Але ще раз хочу сказати, це все консультації, рішення буду прийнято тоді, коли ми чітко побачимо, що є 226 голосів для того, аби проголосувати відповідну постанову – спочатку про звільнення Уряду, потім внесення відповідної постанови Президентом і голосування за нового прем'єр-міністра, який дуже швидко сформує новий Уряд», - додав Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться http://youtu.be/hMw5wh3WxnA

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online