Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського та депутатів Київради в парку “Орлятко” солом`янці святкували Масляну

За підтримки Дмитра Андрієвського та депутатів Київради в парку “Орлятко” солом`янці святкували Масляну


 SK 6646

12 березня за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського та команди депутатів Київради «Блоку Петра Порошенка» від Солом’янського району у парку “Орлятко” солом’янці святкували Масляну.

 SK 6621

«Вітаю всіх зі святом весни й сонця, тепла і добра! Масляна знаменує прощання з зимою і початок весняного пробудження. Для нас – це початок весняних робіт по оновленню і розбудові нашого району. Ми продовжимо масштабні реконструкції дитячих садочків, ремонти будинків і доріг, відновлення парків і скверів, збудуємо цього року нову школу. У планах і подальша реконструкція парку “Орлятко”, - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.  

Також зі словами привітання до гостей свята звернулися Голова Солом`янської РДА  Максим Шкуро, депутати Київради Вячеслав Непоп, Сергій Пилипенко, Максим Конобас.

 SK 6152

Понад тисячу солом’янців завітали до парку на свято. Смачні млинці, вареники та солодощі, цікаві розваги, ігри та конкурси для дітей, прекрасна музика у виконання  оркестру Збройних Сил і яскраві виступи  колективу школи танців «KievArtTime» - залишили незабутні враження  від свята.

 SK 6293

Традиційно, свято Масляної завершилося спалюванням опудала зими.

 SK 6681

Довідка: парк «Орлятко» розташований у Солом`янському районі Києва та має площу 9,7 (10,9) гектар. Парк був створений на рубежі ХІХ – ХХ століть. За архітектурно-планувальним рішенням – це пейзажний парк з елементами регулярного стилю. Парк залишається улюбленим місцем відпочинку не тільки жителів району, а й всіх киян.

У 2015 році за підтримки народного депутата Дмитра Андрієвського та депутатів Київради В`ячеслава Непопа та Сергія Пилипенка було проведене масштабне відновлення парку «Орлятко» і здійснено реконструкцію озера.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online