Головна / Новини / З 24-ю річницею створення 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ воїнів привітали Дмитро Андрієвський та В’ячеслав Непоп

З 24-ю річницею створення 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ воїнів привітали Дмитро Андрієвський та В’ячеслав Непоп


 

 SK 5575

Розом зі своєю командою народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради Солом’янського району В`ячеслав Непоп привітали військовослужбовців підшефної 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України з 24-ю річницею від дня створення.

Розпочалися урочистості з шикування військовослужбовців строковиків на плацу та покладання квітів до меморіалу  Алеї слави 101-ї бригади.

 SK 5721

«Щиро вітаю Вас з 24-ю річницею створення 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України. Ви є гордістю нашої армії і одним з найкращих підрозділів. За час, який бригада провела у зоні АТО, було здійснено сотні бойових виходів, воїни перебували під артилерійськими обстрілами та вступали в сутички з ворогом. Ми низько вклоняємося  і вшановуємо пам’ять героїв, які віддали своє життя за рідну землю. 11 імен викарбувані у мармурі Алеї слави 101-ї бригади. Вони назавжди залишаться в нашій пам'яті. Слава Героям!», - зазначив у вітальній адресі народний депутат Дмитро Андрієвський.

 SK 6129

Під час урочистостей у актовій залі помічники народного депутата та депутата Київради вручили військовослужбовцям грамоти та грошові заохочення від Дмитра Андрієвського та В’ячеслава Непопа.

«Сьогодні саме Ви пишете героїчну історію нашої держави і формуєте нові військові традиції. Ви є яскравим прикладом для наслідування і взірцем патріотизму, честі, гідності, героїчного подвигу і вірного служіння нашій державі. На Вас спрямовані великі сподівання і надії всього українського суспільства. Бажаю Вам нових звершень і перемог, примноження бойової слави бригади і українського війська, незламної волі, сили духу, віри та надії на щасливе і мирне  майбутнє нашої країни!», - наголосив у привітанні помічник народного депутата Руслан Кисіль.

 SK 6086

Командир 101-ї бригади Микола Швець поздоровив військових з річницею та подякував за сумлінну службу.

 SK 6138

Довідка: Окрема бригада охорони Генерального штабу Збройних Сил України була створена 10 березня 1992 року. 101-ша бригада підпорядкована начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України та є елітним з`єднанням Збройних Сил України. Новобранців відбирають як у спецназ: відмінне здоров`я, зріст не менш 175 см, з благополучної родини, без приводів у міліцію, наявність повної середньої освіти та успішне проходження ряду психологічних тестів.

 SK 5683

Сьогодні у 101-шій бригаді несуть службу  2582 військовослужбовців.

З першого дня початку проведення Антитерористичної операції на сході України військовослужбовці бригади вирушили на захист своєї Батьківщини.

Нагадаємо, наприкінці минулого року за підтримки Дмитра Андрієвського, В’ячеслава Непопа та Сергія Пилипенка на території 101-ї бригади почали будівництво казарми для військовослужбовців контрактників. Цього року будівництво планують завершити.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online