Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та В`ячеслав Непоп привітали жінок 101-ї бригади охорони Генштабу ЗСУ

Дмитро Андрієвський та В`ячеслав Непоп привітали жінок 101-ї бригади охорони Генштабу ЗСУ


 

IMG 0150

Народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради Солом’янського району В`ячеслав Непоп привітали 85 жінок-військовослужбовців та працівниць військової частини 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України з Міжнародним жіночим днем.

«Ми вітаємо наших відважних та найсміливіших жінок! Ви є не тільки берегинями родинного вогнища, Ви  також захищаєте свободу і незалежність держави, рятуєте життя наших воїнів. Ми шануємо і дякуємо Вам – за підтримку і за віддане служіння Батьківщині. Ми радіємо Вашим перемогам і щиро пишаємося Вами. Бажаю Вам миру, весняного настрою, сімейного затишку і благополуччя», - наголосив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

IMG 0082

З 2014 року бійці 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, в тому числі жінки, виконують завдання у зоні проведення Антитерористичної операції на сході Україні.

Жінок привітав командир 101-ї бригади Микола Швець та вручив грамоти й нагороди від Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ. 

IMG 0226

Також привітав жінок-воїнів й депутат Київради Солом’янського району В`ячеслав Непоп.  

"Від щирого серця вітаю Вас з 8 Березня! Завдяки нашим жінкам у цьому світі існує краса і любов, гармонія і ніжність. Ви виховуєте дітей, створюєте домашній затишок, досягаєте успіхів у кар’єрі, навчаєте, лікуєте, турбуєтеся про слабших і  навіть захищаєте нашу Батьківщину на рівні з чоловіками. Вам усе вдається!  Бажаю Вам миру, благополуччя і любові! Ви – прекрасні!"- наголосив В`ячеслав Непоп.   

Квітами і подарунками вітали жінок 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України народний депутат Дмитра Андрієвського та депутат Київради В`ячеслава Непоп.

IMG 0031

 Музичні композиції у виконанні оркестру військової частини додали святу особливої атмосфери.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online