Головна / Новини / У Коаліції достатньо голосів, аби проводити результативні голосування, - Дмитро Андрієвський

У Коаліції достатньо голосів, аби проводити результативні голосування, - Дмитро Андрієвський


NewsOne 04 03 16 1

«Нагадаю слова голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, про те, що де-факто Коаліція існує, і він навіть порахував, що є 237 депутатів. І якщо ми подивимося останні голосування, коли навіть «Самопоміч», «Батьківщина» і звичайно, «Опозиційний блок» не давали жодного голосу за важливі для країни рішення, у тому числі й по безвізових Законах, однак Закони проходили. Мені здається що найменше було 232 голоси, а так – 240, 250. Тобто, формально Коаліція існує і голосів у парламенті більш ніж достатньо для проведення рішень», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Також, парламентар наголосив, що при переформатуванні Коаліції, до неї увійдуть тільки демократичні проукраїнські сили.

«Це однозначно буде Коаліція всіх демократичних сил, які рік тому утворювали Коаліцію європейської України – це і «Блок Петра Порошенка», як найбільша фракція, впевнений, що будуть наші партнери з «Народного Фронту», «Радикальної партії Олега Ляшка». Звичайно ми шукаємо компроміси і чекаємо на переговорах по Коаліції наших партнерів із «Самопомочі» і «Батьківщини». Тобто, виключно у цьому форматі, ніяких залишків колишніх регіоналів, «Опозиційного блоку» в Коаліції не буде», - наголосив Дмитро Андрієвський. 

Народний депутат нагадав, що сьогодні Кабінет міністрів не користується підтримкою громадян та народних депутатів, однак перш ніж переформатовувати Уряд, потрібно зрозуміти хто займе звільнені посади.

«Нам сьогодні не можна жодного тижня залишити країну без Уряду, тому що це вплине на міжнародну співпрацю, а також унеможливить отримання, у тому числі, й фінансової підтримки від наших партнерів. Тому дуже важливе питання хто й коли сформує Уряд. Наприклад, я саме з цього виходив, коли у свій час не голосував за відставку цього Уряду. Зараз йдуть консультації, формується нова Коаліція. Певен, питання Уряду буде вирішено протягом найближчих тижнів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

За словами парламентаря, сесійний тиждень у Верховній Раді, згідно з регламентом, повинен розпочатися з 15 березня. 

Докладніше дивіться https://www.youtube.com/watch?v=A3tTkQWwCKYГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online