Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та депутати Київради привітали жінок Солом`янського району з 8 березня

Дмитро Андрієвський та депутати Київради привітали жінок Солом`янського району з 8 березня


455W4527

Напередодні Міжнародного жіночого дня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради "Блоку Петра Порошенка" від Солом’янського району столиці привітали жінок зі святом Весни. Урочисті заходи пройшли у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом`янського району.

455W4575

"Шановні, наші жінки! Вітаємо Вас від імені нашої політичної команди, команди депутатів Київради та мера міста Віталія Кличка. Щиро дякуємо Вам за ту підтримку, яку кожен з нас відчуває у своїй роботі. Впевнений, без цієї підтримки не було б тих чудових подій і перемог, які ми досягнули разом з Вами минулого року. Це й новий дитячий садочок, вперше за 15 років побудований у Солом'янському районі, нові парки, сквери, ремонти, реконструкції - все те, що робить життя в нашому районі більш цікавим і комфортним. В кожній цій події є частина Вашої роботи і Вашого тепла. Дякуємо Вам за терпіння, тому що не все ще нам вдалося. Набагато більше треба зробити цього року, продовжуючи ту спільну справу по розбудові району. На 2016 рік ми запланували більше 300 мільйонів гривень для розвитку нашого району", - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

"Згадуючи слова Генріха Ібсена, який сказав, що жінка наймогутніша у світі, тому що саме вона спрямовує чоловіка. Я впевнений, що ці слова на всі сто відсотків стосуються наших чарівних жінок Солом'янського району. Міцного Вам здоров`я, сповнення усіх ваших бажань і мрій, миру, любові, сімейного затишку і благополуччя", - побажав народний депутат.

455W4668

З теплими словами вітання до жінок також звернувся Голова Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро.

"Дорогі наші жінки, у Солом'янській районній адміністрації працює 300 жінок і тільки 50 чоловіків. Думаю, всі розуміють на чиїх плечах тримається весь район і хто його розвиває. Ми завжди будемо підтримувати Вас! Бажаю Вам щастя, світлої весняної надії, добра і достатку в сім`ях! Зі святом!", - додав Максим Шкуро.

455W4448

Привітати жінок також прийшли депутати Київради від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Максим Конобас, Руслан Кисіль,  Андрій Андрєєв.

455W4272

На вході до актової зали, жінок квітами вітали військові 101-шої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

Святковий концерт присвячений Міжнародному дню жінок розпочався з виступу народного художнього колективу Джаз-бенд "Крок" та Гурту керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості "Сокіл".

455W4733

Яскравими танцювальними та акробатичними виступами на сцені Центру дитячої та юнацької творчості жінок Солом`янки радували народні художні колективи: хореографічний ансамбль "Чисті роси", ансамбль спортивного бального танцю "Аматор Спорт Данс", шоу-група "Альтана", циркова студія "Арена" та ансамбль сучасного та стилізованого танцю "Пектораль".  

455W4437

У свято весни, свої музичні композиції присвятили жінкам народний художній колектив вокальний ансамбль "Ластівка"  та соліст Олег Алєксандров. 

Наприкінці святкового концерту для присутніх жінок заспівав заслужений артист України Петро Чорний.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online