Головна / Новини / Вперше за 15 років інфраструктура Солом’янського району почала розвиватися, - Дмитро Андрієвський

Вперше за 15 років інфраструктура Солом’янського району почала розвиватися, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 3587

«Нещодавно ми проводили нараду з депутатами нашої команди Київської міської ради, де розглядалися питання щодо надання соціальної допомоги киянам. По-перше, це міська програма «Турбота», яка розрахована на два роки. У програму закладено більш ніж три мільярди гривен. Програма направлена чітко на соціально-незахищені верства населення, пенсіонерів, учасників АТО та інші категорії, які вкрай потребують фінансової допомоги. Я постійно проводжу депутатські прийоми і більшість питань громадян стосується соціальної допомоги, матеріального забезпечення. Друге питання, це соціальний захист сімей героїв Небесної сотні. По цьому питанню були конкретні показники матеріальної допомоги. Важливо, щоб ці програми були своєчасно прийняті, щоб кияни отримували матеріальну допомогу, фінансову підтримку, щоб були прийняті програми капітальних вкладень. За той час, коли я є депутатом, більш ніж 12 тисяч моїх виборців отримали матеріальну допомогу, в тому числі, за рахунок міських програм», - розповів в ефірі телеканалу «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.  

За словами народного депутата, рішення щодо соціального захисту незахищених верств населення не прийняли через блокування сесії Київради депутатами від партії «Самопоміч».  

IMG 3578

 «На жаль, через блокування сесії, на якій депутати і планували затвердити соціальні питання, допомога киянам не була виділена. Програмою «Турбота» на цей рік було заплановано більше одного мільярда гривен, які вже мали буквально з наступного тижня піти на відповідне фінансування. І як раз саме місто, розуміючи скрутне становище, в якому опинилися кияни, виділяє додаткові гроші, щоб до державних національних програм дати підтримку киянам. Також, це й  питання корегування бюджету, питання міських і державних програм щодо капітальних вкладень. Все це залишилося поза увагою. На мій погляд, блокування сесії, коли на неї повинні були затвердити вкрай важливі соціальні питання – це виключно політиканство. Як депутат мажоритарник від Солом`янського району столиці, я категорично проти такої позиції. Сподіваюся на наступній сесії депутатам дадуть можливість ухвалити вкрай необхідні для наших мешканців рішення», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат зазначив, що завдяки позиції депутатів Київради, мера міста Віталія Кличка та роботі Київської міської державної адміністрації вперше за 15 років інфраструктура Солом`янському районі почала розвиватися.

IMG 3593

«По-перше, я нагадаю, що у минулому році у нашому районі побудували дитячий садочок європейського зразка на вулиці Гарматній. Зараз ми складаємо проектно-кошторисну документацію і за таким самим проектом буде побудований дитячий садочок на бульварі Івана Лепсе. На цьому тижні ми відкривали оновлений дитячій садочок на вулиці Ніщинського. Була проведена масштабна реконструкція, зроблена термосанація. Також, я сподіваюсь, що міські депутати підтримують пропозицію закласти у бюджет півтора мільйона гривен на внутрішнє оздоблення дитячого садочка. В нашій програмі на цей рік заплановано будівництво нової школи на вулиці Яблонської. Це школа, яку дуже чекають сьогодні жителі нашого району. Також, ще у двох дитячих садочках ми зробимо термосанацію. І таку роботу ми будемо продовжувати», - розповів Дмитро Андрієвський.

Крім того, народний депутат наголосив, що наразі Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства разом з профільним  Міністерством розробляють нові програми доступного та орендованого житла. 

«Головне наше завдання – забезпечити прозоре ефективне законодавство з регулювання житлово-комунальних послуг. Базовий Законопроект про житлово-комунальні послуги дає можливість українцям обирати собі організацію, яка буде обслуговувати їхній будинок – створювати свою, наймати управляючу компанію або залишити ЖЕК. Також, це питання прозорості житлово-комунальних тарифів. Можна буде порахувати кожну копійку. Робоча група працює над важливою програмою «Доступне житло». Починаємо опрацьовувати питання орендного житла. Беремо за основу західну ідею. Таке житло не може бути приватизоване, але воно надається на умовах оренди. Ціна оренди не ринкова, а вдвічі, навіть втричі менша. Таке житло потрібне вчителям, військовим, молодим сім`ям. Держава вкладає гроші та залучає інвестиції. І за рахунок повернення орендної плати – протягом 10 – 15 років повністю повертає ці кошти», - додав Дмитро Андрієвський.

IMG 3581

Більшість запитань телеглядачів стосувалися проведенню виборів у районні ради – навіщо вони потрібні і які повноваження будуть мати?

За словами Дмитра Андрієвського перш ніж проводити вибори у районні ради, потрібно дослухатися до думки українців, відпрацювати ефективний механізм управління, проаналізувати європейський досвід та привести у відповідність Законодавство України.

«Я під час прийомів громадян неодноразово чув різноманітні думки щодо районних рад. Іноді є підтримка районних рад, іноді люди не розуміють, для чого вони потрібні. Тому, обов'язково потрібно почути громаду. Якщо громада вважає, що така ланка, як районна рада потрібна – добре, і Київрада прийняла відповідне рішення. Наразі це питання розглядає суд. На сьогодні створені і серйозно працюють так звані ради самоорганізації населення, вони як раз збирають основні пропозиції по бюджету, проекту соціально-економічного розвитку. Наприклад, на моєму окрузі є така рада в селищі Жуляни. Також потрібно проаналізувати європейський досвід. І він показує, що все ж таки ефективно працюють райони там, де по іншому побудовано місцеве самоврядування. Зараз така робота ведеться у Верховній Раді, якщо ми опрацюємо зміни до Конституції у частині децентралізації, тоді можна було б , і в перехідних положеннях це записано, повернутися до створення відповідних виконкомів. А міська і районні адміністрації тільки як префектури наглядатимуть за додержанням законодавства. Але головне – щоб нормально працювали сьогодні легітимно обрані Київська міська рада і Київська міська державна адміністрація. Сьогодні, на мій погляд, їх повноважень достатньо для того, щоб організувати нормальний процес життєдіяльності у місті», - пояснив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online