Головна / Новини / У Солом`янському районі після термосанації та масштабної реконструкції відкрили дитячий садочок

У Солом`янському районі після термосанації та масштабної реконструкції відкрили дитячий садочок


Лента 1

На вулиці Ніщинськго, 3 Солом`янського району після масштабної реконструкції відкрили комбінований дошкільний навчальний заклад з спеціальною групою для дітей з особливими потребами №17.

Народний депутат Дмитро Андрієвський, Голова Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро та помічник народного депутата Дмитра Андрієвського, депутат Київради VII скликання Катерина Кириченко разом з маленькими солом`янцями перерізали стрічку та зайшли подивитися на оновлений дитячий садочок.

Шеф 2

 «Дорога наша малеча, шановні вчителі, батьки, шановні гості! Мені дуже приємно, що за ці півтора року таких сучасних дитячих садочків у нашому районі стає все більше. У минулому році, вперше за 15 років, у Солом'янському районі був відкритий новий дитячий садочок на вулиці Гарматній. Також, ще у двох дошкільних навчальних закладах нам вдалося зробити реконструкцію й термосанацію. Сьогодні, цей дитячий садочок розкриває свої двері і 123 маленьких солом'янця отримають добрі, гарні і європейські умови. А для того, щоб у дитячому садочку були по-справжньому європейські умови з бюджету виділено майже півтори мільйони гривен. Ці гроші будуть використані на благоустрій території, аби привести до ладу приміщення, придбати нові меблі та зробити ремонти. Щиро Вам дякую, бажаю нашим діткам приємних вражень, отримати гідне виховання у цьому чудовому дитячому садочку», - зауважив у привітанні маленьких солом`янців та їхніх батьків народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Шеф и все 3

 «Дорогі друзі, далеко не все нам вдається швидко зробити, але повірте мені, за півтора року що працює наша команда у Солом'янському районі, спираючись на вашу підтримку, нам вдалося зробити дуже багато. В цьому році будемо відновлювати школу № 166, у наших планах до першого вересня цього року здати ще одну нову школу на вулиці Т. Яблонської. Ми продовжуємо працювати і розбудовувати інфраструктуру нашого району», - додав Дмитро Андрієвський.

На святковому заході маленькі вихованці дитячого садочка потішили присутніх віршами та щирими дитячими посмішками.

Голова Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації  Максим Шкуро наголосив, що у дитячому садочку №17 головний акцент у ремонтних роботах був зроблений на термосанацію та енергозберігаючі технології.

За словами Максима Шкуро, головне завдання районної адміністрації – зняти навантаження з кишені батьків, і зробити максимум робіт за бюджетні кошти.

«Шановні друзі, багато років жодний об'єкт Солом'янського району не ремонтувалися. Все було тільки за рахунок батьків. У нашому районі 120 дитячих садочків і шкіл разом. І майже кожен другій об'єкт робиться сьогодні вже не за рахунок батьків, а за рахунок бюджету. Також, на вулиці Єреванській у цьому році буде відремонтована школа. І поступово ми реконструюємо всі об'єкти у Солом'янському районі. Наше завдання – зняти навантаження з кишені батьків, і максимум зробити за бюджетні кошти. Бажаю дітям провести у новому закладі найкращі часи», - зауважив Максим Шкуро.

Шкуро 5

Загалом, у дошкільному навчальному закладі виховуються 123 дитини, у тому числі з особливими освітніми проблемами – 3 групи по 27 дітей. 

Привітала солом`янців з відкриттям оновленого дитячого садочка і помічник народного депутата Дмитра Андрієвського, депутат Київради VII скликання Катерина Кириченко.

«Шановні друзі, шановні батьки, любі діти, мешканці нашого улюбленого 104 округу. Ми знайомі вже багато років, і Ви знаєте, що для мене ця територія є рідною. Я тут навчалася, тривалий час жила у гуртожитку. Ми обіцяли відкрити цей дитячий садок – і відкриваємо. І на цьому не зупиняємося. Як тільки буде тепло – зробимо на території великий благоустрій. Ще хочу додати, до слів наших шановних голови району і нашого народного депутата, що вісім мільйонів гривен виділено взагалі на ремонтні роботи по освіті. Тобто, будуть утеплені дахи, зроблені ремонти  і вставлені вікна. Правильно казав Максим Юрійович, наше першочергове завдання – знати цей тягар з батьків і навантажитися самим якомога більше. Тому, у добрий час, діти, будьте щасливі, будьте здорові! А ми будемо й далі працювати тому що за освітою майбутнє», - зазначила у привітанні Катерина Кириченко. Кириченко 6У свою чергу, голова батьківського комітету дитячого садочка Ганна Дзюба від усіх батьків подякувала за масштабне оновлення та за безпечний, затишний і комфортний дитячий садок народному депутатові України Дмитру Андрієвському, голові Солом`янської районної адміністрації Максиму Шкуро, помічнику народного депутата Дмитра Андрієвського, депутату Київради VII скликання Катерині Кириченко та директору дошкільного навчального закладу № 17 Лесі Охрущак.

Пуховик 7

«Дитячий дошкільний заклад  № 17 відвідує і моя дитина. Він дуже затишний і  сьогодні наш садочок став схожим на весняне сонечко! Окрім того, що він став  красивим, важливо, що він став – енергозберігаючим. І саме тому, хочеться насамперед подякувати Солом'янській районній у місті Києві державній адміністрації за те, що саме наш дошкільний навчальний заклад потрапив у програму енергозбереження. Це дозволяє нам наближатися до європейських стандартів. Хочу сказати величезне спасибі директору нашого садочку – Лесі Станіславівні за титанічний труд, який ви щодня докладаєте, аби нашій малечі будо зручно і затишно. Також велика вдячність і доземний уклін усім хто долучився до масштабної відбудови нашого садочка – це звичайно і народний депутат України, депутати районної державної адміністрації, Київської міської ради. Нехай нашій малечі тут буде затишно», - наголосила Ганна Дзюба.

Директор ДНЗ № 17 Леся Охрущак випустили в небо кольорові повітряні кульки, символічно загадавши бажання.

«Хай звістка про відкриття нашого дитячого садочка розлетиться по всьому Києву на повітряних кульках!», - зауважила Леся Охрущак.

Директор 8

Адміністрація дитячого садочка провели екскурсію для депутатів, батьків та дітей у відремонтованому закладі, а також, відвідали музичну залу, де на них чекали діти з танцювальним і музичним виступом.

Шеф идет 9

 

Довідка: Дошкільний навчальний заклад № 17 на вул. Ніщинського, 3 побудований у 1963 році та перебуває в мережі навчальних закладів Солом’янського району. 

З 2011 року має статус  комбінованого дошкільного навчального закладу із спеціальною групою для розумово відсталих дітей  (єдина  такого профілю у районі).

У жовтні 2015 року у дитячому садку за розпорядженням КМДА розпочалися роботи з реконструкції й термосанації.

У закладі працюють 23  педагога, у тому числі практичний психолог, музичний керівник, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи та 26 технічних працівників.

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online