Головна / Новини / Парламент ухвалив пакет важливих Законопроектів, що відчиняють двері українцям для безвізових поїздок до країн Євросоюзу, - Дмитро Андрієвський

Парламент ухвалив пакет важливих Законопроектів, що відчиняють двері українцям для безвізових поїздок до країн Євросоюзу, - Дмитро Андрієвський


 

455W2315

Засідання парламенту зранку 18 лютого депутати розпочали хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих на Майдані під час Революції Гідності два роки тому, коли українці віддали своє життя за демократичні цінності й європейський вибір країни.

В завершенні пленарного дня парламент ухвалив важливий пакет безвізових Законопроектів, які відчиняють двері українцям для безвізових поїздок до країн Євросоюзу.

“Сьогодні визначний день. Парламент ухвалив Законопроекти спрямовані на виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України та боротьбою з корупцією. Президент України Петро Порошенко вніс у парламент Законопроекти антикорупційного змісту в тій редакції, якої вимагає Європейський Союз. Парламент підтримав ці законопроекти, спрямовані на запровадження безвізового режиму для українців і дієву боротьбу з корупцією», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами парламентаря, безвізовий пакет Законів, перш за все, спрямований на боротьбу з корупцією та повернення в Україну вкрадених активів. 

455W2472

«Законопроекти про вдосконалення процедури спецконфіскації та удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами спрямовані на повернення до Державного бюджету України награбованого чиновниками минулої влади. Знайдені та повернуті активи будуть направлені на соціальні потреби українського народу та зміцнення обороноздатності нашої країни. Ухвалені Законопроекти відкривають шлях до заочного судочинства над організаторами жахливих нелюдських злочинів проти учасників масових акцій громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Також, удосконалення правових засад організаційної діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, забезпечать прозорість в діяльності конкурсних комісій з призначення на відповідні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі», - пояснив Дмитро Андрієвський.

В пакеті безвізових Законів:

Законопроект «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської Комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації».

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду».

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online