Головна / Новини / Дмитро Андрієвський направив запит до Віталія Кличка стосовно забезпечення пільговим харчуванням учнів 1 - 4 класів шкіл м. Києва

Дмитро Андрієвський направив запит до Віталія Кличка стосовно забезпечення пільговим харчуванням учнів 1 - 4 класів шкіл м. Києва


Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» направив депутатський запит Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку  щодо забезпечення у 2016 році пільговим харчуванням учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх закладів міста Києва за кошт місцевого бюджету згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 р. № 16 «Про внесення змін до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість». 

zapit 1kl 1

zapit 2kl 2

«З питанням забезпечення харчування учнів молодших класів, до мене неодноразово зверталися мешканці Солом`янського району столиці. Раніше дітям 1 – 4 класів надавалося безоплатне харчування, не зважаючи на приналежність дитини до певної соціально вразливої категорії. 18 січня 2016 Постановою Кабінету Міністрів було затверджено, що за рахунок бюджетних коштів харчування для дітей 1 – 4 класів буде здійснюватися тільки для окремих категорій учнів. Це діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та які навчаються в спеціальних й інклюзивних класах. Харчування учнів інших категорій можуть забезпечувати органи місцевого самоврядування, передбачивши відповідні видатки з місцевих бюджетів», - пояснив народний депутат Дмитро Андрієвський.

«Сьогодні в Україні достатньо складна економічна ситуація і соціального захисту потребують й діти з сімей, які втратили годувальника або батьки яких втратили працездатність, у випадку безробіття, а також в інших випадках. Тому, я звернувся до мера столиці Віталія Кличка з проханням надати офіційну інформацію щодо передбачених у бюджеті м. Києва на 2016 рік коштів на забезпечення харчування дітей 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів», – наголосив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online