Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистих зборах з нагоди Дня вшанування українських воїнів-інтернаціоналістів

Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистих зборах з нагоди Дня вшанування українських воїнів-інтернаціоналістів


 

455W0871

15 лютого у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулися урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Президент України Петро Порошенко, народні депутати, представники Міністерства оборони, Генерального штабу та Служби безпеки України вшанували пам`ять загиблих героїв-інтернаціоналістів та віддали шану українським ветеранам-афганцям. 

На зборах були присутні представники Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, близько тисячі ветеранів-афганців, учасників бойових дій на території інших держав, учасники АТО, почесні гості з усіх областей України. 

455W1093

«15 лютого 1989 року було завершено виведення радянських військ з території далекого Афганістану. Трагедія афганської війни назавжди залишиться у нашій пам`яті. 150 тисяч українців пройшли через цю страшну війну, понад чотири тисячі повернулися інвалідами, більше трьох тисяч загинули. Вічна пам'ять загиблим-героям. Ми вклоняємося подвигу тих, хто вижив, дякуємо Вам за героїзм, мужність й патріотизм», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 «У важкі й переломні для України часи ветерани Афганістану завжди займали активну громадянську позицію. І сьогодні, не вагаючись, воїни-афганці стали на захист своєї Батьківщини. Ви залишаєтеся взірцем незламного духу, відданості своїй країні і прикладом для наслідування майбутнім поколінням. Честь і Слава живим героям! Бажаю Вам міцного здоров`я і мирного неба», - додав народний депутат.

455W0686

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. 

Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до українських воїнів-інтернаціоналістів акцентував увагу на професіоналізмі та патріотизмі ветеранів-афганців, які є особливо затребуваними в Україні у протистоянні агресії Російської Федерації.  

455W0798

 «Сьогодні ми вшановуємо мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, вкотре з глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав тоді найдорожче – своє життя», - зазначив Петро Порошенко.

«Тисячі наших земляків пройшли крізь вогонь боїв десятилітньої війни в Афганістані. Повернувшись додому, багато хто з них долучився до суспільних процесів розбудови незалежної України, захисту її суверенітету і територіальної цілісності. Особливо затребуваними є професіоналізм, військовий вишкіл та патріотизм ветеранів бойових дій нині, коли Україна протистоїть російській агресії», - наголосив Президент.  

455W0942

Президент подякував воїнам за силу духу, волю до перемоги, самовіддане служіння Батьківщині та побажав їм міцного здоров’я, миру, успіхів та нових звершень. За особливі заслуги перед українським народом Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди ветеранам-афганцям. 

455W1122

Голова Служби безпеки України Василь Грицак вручив почесну іменну нагороду народному депутату України Дмитру Андрієвському.

455W1106

 Нагадаємо, напередодні Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів, 13 лютого народний депутата Дмитро Андрієвський на зустрічі у Жулянах також відзначив ветеранів-афганців і вручив грамоти українським медикам, які несли службу під час війни у військовому госпіталі в Афганістані.  

Як відомо, Дмитро Андрієвський проходив службу в підрозділах Радянської армії, які розташовувались на території Підмосков’я, Прибалтики, Середньої Азії. Після закінчення навчального підрозділу потрапив до Афганістану, де отримав поранення.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online