Головна / Новини / Щоб врегулювати критичну ситуацію з розрахунками підприємств у сфері ЖКГ треба терміново ухвалити Законопроект №2706, - Дмитро Андрієвський

Щоб врегулювати критичну ситуацію з розрахунками підприємств у сфері ЖКГ треба терміново ухвалити Законопроект №2706, - Дмитро Андрієвський


455W0617

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій й голів Комітетів Верховної Ради України 15 лютого Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на необхідності ухвалення прийнятого за основу важливого Законопроекту № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

455W0668

 «Хотів би нагадати, що окрім політичної кризи, у нас в країні ще й криза житлово-комунального господарства. Маю на увазі критичний стан розрахунків підприємств цієї сфери – початок масового блокування рахунків підприємств теплокомуненерго, центрального водовідведення та водопостачання. Частково врегулювати проблему може Законопроект № 2706, який ми неодноразово намагаємося винести на друге читання», - наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

Народний депутат нагадав, що у профільному Комітеті вже неодноразово були проведені наради стосовно ефективності і доцільності прийняття Законопроекту, за підсумками яких були враховані поправки усіх учасників обговорення, у тому числі і профільного міністерства.

Для скорішого ухвалення проекту Закону, який дасть можливість стабілізувати роботу підприємств житлово-комунального господарства народний депутат запропонував спікеру парламенту Володимиру Гройсману провести нараду у профільному Комітеті.

«За дорученням головуючого у Комітеті вже була проведена нарада і всі, учасники, крім теплокомуненерго  висловилися на підтримку й прийняття Законопроекту. Давайте зберемо ще одну зустріч під Вашим головуванням, для того, аби проект Закону № 2706 був прийнятий, і розрахунки в цій галузі  були покращені», - додав, звертаючись до Володимира Гройсмана Дмитро Андрієвський. 

455W0514

Голова Верховної Ради підтримав пропозицію Дмитра Андрієвського щодо проведення термінової наради стосовно ефективності проекту Закону і скорішого його ухвалення.

«Законопроект № 2706 має бути розглянутий. Я мав зустрічі на минулому тижні. Сьогодні ми узгодимо час проведення спільної наради: Комітет – Нафтогаз – МВФ для того, аби знайти правильний механізм і прийняти цей Закон», - наголосив Володимир Гройсман.

455W0633

Крім того, Дмитро Андрієвський акцентував увагу присутніх на необхідності удосконалення законодавчого механізму охорони об’єктів культурної спадщини та з метою збереження історико-культурних заповідників народний депутат запропонував доповнити Законопроект № 1553 «Про охорону культурної спадщини» проектом Закону № 2225а стосовно збереження об'єктів культурної спадщини.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online