Головна / Новини / Кращі студенти НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського

Кращі студенти НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського


 

AKUZ8381

Вчена Рада Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» визначила студентів, які отримуватимуть персональну стипендію Дмитра Андрієвського у ІІ семестрі 2015 – 2016 навчальних років.

Політик переконаний, що підтримка талановитої молоді є запорукою розвитку держави і одним з найважливіших стратегічних завдань країни.

Вже 106 студентів НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського. 

AKUZ9902

«Виховуючи професійних інженерів, ми забезпечуємо провідні галузі економіки надійним кадровим фундаментом. Тому наші студенти повинні відчувати турботу і отримувати відповідну мотивацію. Пам’ятаю свої студентські роки, як це було для мене важливо. Нинішні стипендіати моєї персональної стипендії щомісяця отримують 1000 гривен додатково до академічної стипендії», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Стипендіальний проект один із багатьох інших проектів, які Дмитро Андрієвський вже понад 14 років реалізує в НТУУ «КПІ», інституті, випускником якого є сам.  

 SK 9880

Довідка: персональна стипендія Дмитра Андрієвського заснована у 2010 році. Стипендія присуджується студентам 3 – 6 курсів, в обов'язковому порядку призначається студентові кафедри геобудівництва та гірничих технологій Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (правонаступник гірничого факультету) за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються Стипендіальною комісією за рейтинговою системою.

Дмитро Андрієвський у 1992 році з відзнакою закінчив факультет гірничої електромеханіки Київського політехнічного інституту та отримав диплом інженера з енергопостачання. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online