Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів черговий депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів черговий депутатський прийом громадян


 

455W0322

На зустріч з народним депутатом Дмитром Андрієвським прийшли мешканці вулиць Виборзької, Білецького,Металістів, Ніжинської та мікрорайону Жуляни. 

Серед проблем, які турбували солом`янців, було надання неякісних послуг «Кліринговою компанією», що за словами мешканців вул. Виборзької, погано прибирає прибудинкову територію та не вивозить сміття, хоча мешканці завжди вчасно сплачують комунальні послуги. 

455W0328

«Ми будемо сприяти якнайшвидшому вирішенню цієї проблемної ситуації. З цього питання, я обов’язково  направлю депутатський запит в КМДА та меру міста Віталію Кличку», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Крім того, народний депутат роз'яснив мешканцям положення нового  Закону «Про житлово-комунальні послуги», який на законодавчому рівні захистить мешканців будинків, і у тому числі, вирішить проблемні питання із вивозом сміття.

«У прийнятому за основу Законопроекті вперше захищені права мешканців у сфері обслуговування – прибирання, вивезення сміття тощо. Згідно з Законом, Ви навіть маєте право відмовитися від неякісних послуг ЖЕКу, можна навіть не створювати ОСББ, а на загальних зборах вирішувати яка компанія буде надавати Вам послуги. Уклали договір, чітко прописали умови, якщо компанія не виконує свої обов'язки – розірвали договір і уклали договір з іншою компанією. Законопроект захищає та надає максимальні права саме споживачам. У Законі вперше вводиться цілий блок перевірки якості комунальних послуг – надається можливість зробити проби якості води, газопостачання, теплопостачання тощо. Впевнений, парламент ухвалить цей важливий  законопроект у другому читанні», - пояснив Дмитро Андрієвський.

455W0407

Під час депутатського прийому депутат відповів на запитання мешканців району й надав матеріальну допомогу  мешканцям вул. Металістів, дітям сім’ї Залуцьких,  які нещодавно втратили єдиного годувальника – свою матір. 

Подякувати за сприяння у проведенні операції батькові в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.Шалімова прийшла до приймальні народного депутата мешканка вул. Ніжинської Марина Литвиненко.

455W0404

«Батька вже шпиталізували, зараз він буде проходити обстеження, а потім вже операція. Дуже вдячні Вам за допомогу», - зауважила Марина. 

Дмитро Андрієвський наголосив, що він та команда депутатів Київради будуть сприяти та нададуть необхідну допомогу у лікуванні хворого батька. 

«З інститутом хірургії імені Олександра Шалімова ми співпрацюємо вже багато років – надавали матеріальну допомогу й допомагали у придбанні необхідного медичного обладнання. Лікарі завжди відгукувались на наші звернення. Разом з депутатами від нашої команди ми не залишимо Вас без підтримки», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W0384

Також до Дмитра Андрієвського звернувся Голова ОСН «Жуляни» Сергій Ісаєв з колективним проханням побудувати автомобільний майданчик біля СЗОШ № 279 та  відновити асфальтове покриття на деяких ділянках вулиць у Жулянах.

«Ми опрацюємо це питання з головою Солом`янської районної державної адміністрації найближчим часом. Тим паче, у програмі соціально-економічного розвитку столиці передбачено, у тому числі, й відновлення асфальтового покриття на вулицях Солом’янського району», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Для вирішення питань порушених виборцями на прийомі парламентар направив відповідні депутатські звернення.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online