Головна / Новини / У квартирі сім’ї, яка постраждала від пожежі на бульв. Лепсе, 36-В вже ведуться відновлювальні роботи, - Дмитро Андрієвський

У квартирі сім’ї, яка постраждала від пожежі на бульв. Лепсе, 36-В вже ведуться відновлювальні роботи, - Дмитро Андрієвський


«Щиро дякую всім солом’янцям, киянам, депутату Київради Вячеславу Непопу, Комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» за те, що оперативно відгукнулися на заклик про допомогу сім’ї, яка постраждала в наслідок пожежі на бульварі Лепсе, 36-В. На сьогоднішній день родина Апаткиних отримала одяг, постільну білизну, іграшки, будівельні матеріали від небайдужих людей. За підтримки нашої команди у квартирі встановили нове вікно й працює електрик, влаштовуючи нову проводку. Незабаром розпочнуться роботи з відновлення коридору загального користування. Ми робимо все можливе, щоб допомогти сім’ї повернутися до звичного життя. Висловлюю глибокі співчуття родині пожежника-рятувальника, який загинув під час ліквідації цієї пожежі», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Pogorilzi 1

 Із проханням про допомогу до народного депутата звернувся батько родини з двома неповнолітніми дітьми Юрій Апаткин.

Pogorilzi 2

«Пожежа в нашій квартирі сталася 29 січня 2016 року.  Ми з дітьми пішли на тренування, у квартирі залишилася одна бабуся. Раптом вимкнули світло і коли увімкнули, стався великий стрибок напруги в електромережі, й загорілася дитяча кімната. Бабуся намагалася сама потушити пожежу. Та коли ми повернулися, пожежні машини вже працювали. Згоріла дитяча кімната з усіма речами і меблями, постраждала вся квартира й загальний коридор у під’їзді», - йдеться у зверненні постраждалого.  

Pogorilzi 3

Дмитро Андрієвський направив депутатське звернення директору КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» з проханням найближчим часом вжити всіх необхідних дієвих заходів щодо проведення ремонтних робіт у приміщенні постраждалої  від пожежі квартири та коридорі загального користування. 

Zvernennya 1

 

Zvernennya 2

Родина Апаткиних мешкає на окрузі, який не має свого депутата міської ради, тож і звернулися до депутата міськради по сусідньому округу Вячеслава Непопа і народного депутата Дмитра Андрієвського. Самі ж "погорільці" також не сидять, склавши руки, займаються очищенням та облаштуванням житла. За словами батька, поки триває ремонт, одна дитина мешкає у хресних, а друга живе в сусідів і з нетерпінням чекають повернення додому.

Всі бажаючі допомогти постраждалим можуть дзвонити напряму до Юрія Апаткина 098-283-77-54 або його дружини Тетяни - 067-250-96-55. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online