Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав воїнів-афганців та надав допомогу сім’ям загиблих

Дмитро Андрієвський привітав воїнів-афганців та надав допомогу сім’ям загиблих


455W9865

6 лютого у Солом`янській районній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та виведення радянських військ з території республіки Афганістан. В урочистостях також взяли участь депутати Київради фракції “Блок Петра Порошенка” від Солом’янського району. 

455W9981

“15 лютого в Україні  День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. 150 тисяч українців пройшли через цю страшну війну, понад чотири тисячі наших співвітчизників повернулися інвалідами, більше трьох тисяч загинули. Точна кількість жертв досі не відома. Війна в Афганістані назавжди залишиться болючою раною для українського народу”, - зазначив у вітальній адресі народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Депутат додав, що 19-ти річним юнаком на власному досвіді відчув, що таке війна в Афганістані.

“Покоління воїнів-афганців знає ціну життя, дружби і єдності, військового обов’язку і честі. Сьогодні, коли Україна опинилася в ситуації зовнішньої військової  агресії, наші ветерани-афганці в перших рядах стали на захист Батьківщини.  Світла пам’ять загиблим. Безмежна вдячність і низький уклін Вам за мужність і героїзм. Ви залишаєтеся взірцем незламного духу, відданості своїй країні і патріотизму”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-афганців.

455W9885

Помічник народного депутата Руслан Кисіль та депутат Київради Микола Негрич вручили героям-афганцям почесні грамоти від Дмитра Андрієвського та матеріальну допомогу сім`ям загиблих героїв.

455W0049

Заступник комісара військового комісаріату Солом`янського району  Юрій Шевчук повідомив, що вже 12 героїв-афганців Солом`янського району загинули на сході України.

«Ця війна виявилася страшнішою, жахливішою за Афганістан. Ті, хто пережив її  у 1979-1989 роках, сьогодні не повернулися із зони АТО. На даний час загинуло 12 чоловік мобілізованих Солом`янським воєнкоматом», - наголосив Юрій Шевчук. 

455W0075

На урочистому концерті звучали військові вірші та пісні. Герої-афганці зі сльозами на очах згадували трагічні події років війни в Афганістані.

455W9910

Голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький подякував народному депутату Дмитру Андрієвському та депутатам Київради за підтримку ветеранів-афганців та увічнення пам`яті полеглих героїв.

«Тими, хто знаходиться сьогодні у цьому залі зроблено дуже багато. Зроблено увічнення пам`яті, перш за все тим, хто загинув на афганській війні. Я доповідаю, на сьогодні в Україні зусиллями Української спілки ветеранів Афганістану та підтримці народних та місцевих депутатів відкрито 548 пам`ятників у 9-ти областях України. І це та шана українського народу, яка надається своїм воїнам, які загинули виконуючи свій військовий обов`язок. Я висловлюю щиру подяку керівництву Солом`янського району, народному депутату, депутатам міської ради. Всій Україні бажаю мирного неба», - зауважив Сергій Червонописький. 

455W0151

Рішенням президії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) ветерани-афганці були нагороджені медалями за заслуги.

Голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький передав народному депутату Дмитру Андрієвському  Подяку за особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів. 

455W0178

Почесні грамоти Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) передали також депутатам Київради Максиму Конобасу, Миколі Негричу.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online