Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та В`ячеслав Непоп проводжали воїнів 101-шої окремої бригади Генштабу ЗСУ у зону проведення АТО

Дмитро Андрієвський та В`ячеслав Непоп проводжали воїнів 101-шої окремої бригади Генштабу ЗСУ у зону проведення АТО


455W7460

1 лютого на плацу 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України вкотре відправляли бійців в зону АТО. 28 військовослужбовців серед яких 4 жінки змінять своїх побратимів у зоні АТО. Вже традиційно, народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради В’ячеслав Непоп проводжали бійців, надавши допомогу.

455W7497

«101-ша бригада охорони Генерального штабу є гордістю Збройних Сил України. Це один з найкращих підрозділів, де сьогодні несуть службу  більше двох тисяч мужніх і відважних воїнів. З першого дня проведення Антитерористичної операції, військовослужбовці бригади виконують завдання в зоні АТО, захищаючи рідну землю. Незламної Вам волі, сили духу і віри у перемогу, яка обов’язково буде за нами», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W7587

Перед відправленням, командир 101-ї окремої бригади полковник Микола Швець провів необхідний інструктаж особового складу військовослужбовців.

455W7509

У свою чергу депутат Київради В`ячеслав Непоп пообіцяв і надалі надавати допомогу військовослужбовцям.

455W7514

Нагадаємо, наприкінці минулого року за підтримки Дмитра Андрієвського, В’ячеслава Непопа та Сергія Пилипенка на території 101-ї бригади почали будівництво казарми для військовослужбовців контрактників. Цього року будівництво планують завершити.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online